Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olyanok véleménye érdekel,...

Souvenir kérdése:

Olyanok véleménye érdekel, akik tudnak ajánlani megbízható, nem lehuzos jost, ki tud szerelmi kötést csinálni sikeresen? Nem érdekel senki negatív véleménye, én tiszteletben tartom más véleményét a témáról, de most tényleges vélemények érdekelnek.

Figyelt kérdés
2019. okt. 29. 16:01
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
Más érzéseit persze nem tartod tiszteletben... Mellesleg, minden jós lehúzás
2019. okt. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Bálamadzagal a legjobb
2019. okt. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi, feltétlenül arra gondoltam én is
2019. okt. 29. 18:17
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mielőtt még kidobsz a kukába sok ezer forintot: Nem létezik igazi jós, senki sem tudja megmondani a jövőt ez egy TÉNY. A szerelmi kötésről ne is beszéljünk, annak még annyi valóság alapja sincs mint a jóslásnak. Nem szóllak le amiért hiszel benne, te dolgod, csak hátha meg tudlak győzni mielőtt hülyét csinálsz magadból és még fizetsz is érte
2019. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meggyőződtem róla hogy a kétségbe esett szerelmi válságban lévő emberek lehúzása... 30 ezret már ajándékoztam is... A szerelem öl, butít, nyomorba dönt 😃
2019. okt. 29. 23:31
 6/7 anonim ***** válasza:
Fordulj a fogyasztóvédelemhez. Nem kaptad meg a garantált szolgáltatást.
2019. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Maya9899 válasza:
100%

Miskolc vasgyar Judit nevű jósnő! Személyes tapasztalat , érti a dolgát és nem hazudik, ami a legfontosabb annyit ker el amennyit rá szansz! A szerelmi kotessel kapcsolatosan pedig egyenlőre nem tudok mit írni mert én is az ügyben kutakodom.

Ja és na hallgass erre a sok baromra mert csak okoskodni tudnak, értelem meg na hagyja el az ujjukat !!

2019. dec. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!