Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek a Hihetetlen...

JdfGabrella kérdése:

Szerintetek a Hihetetlen magazinnak van valami köze a New Agehez?

Figyelt kérdés
Szerintetek?

2019. nov. 2. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
36%

Vannak olyan témáik, amik ezt érintik, úgy értem, hogy az ezoterikus, okkult, misztikus dolgokat, de általában inkább a tudományos módszerekhez ragaszkodnak, csak nyitott, alternatív formában. Nyitottak minden fent említett témára, de ezeket elég szkeptikusak kezelik, ami szerintem jó is egy bizonyos szintig.

Nagyon képzett cikkíróik vannak, rendkívüli alapossággal elemeznek minden témát, talán nyithatnának egy kicsit jobban az ezoterikus, nem materiális dolgok felé is véleményem szerint.

2019. nov. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
36%
"szkeptikusan"- ezt akartam írni
2019. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

"Nagyon képzett cikkíróik vannak, rendkívüli alapossággal elemeznek minden témát,"

Ez valami vicc akart lenni??? ^^

2019. nov. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem, miért vicceltem volna? Ez róluk a véleményem.
2019. nov. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Sok konteós hü.lyeség egy helyen. Ehhez csak pár fantáziadús ember kell,nem néznek utána igazából semminek.
2019. nov. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alain Delon ***** válasza:
70%
Leginkább a fantazmagóriához van köze.
2019. nov. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az összeesküvés-elméleteket illetően az emberiség arra van programozva, hogy a hivatalos magyarázatokat higgye el. Pedig sok esetben ez nem kielégítő. Nem arról van szó, hogy minden ilyet igaznak tartok, de már a nevével is meg van bélyegezve, hogy "elmélet", hogy minél kisebb eséllyel higgyék el az emberek. Nem mintha a politikusok, a világ vezetői az igazmondás bajnokai lennének.

Az újság szerkesztői, írói feltárják alapos kutatással a lehetséges alternatív magyarázatokat bármilyen témára.

De itt messze nemcsak összeesküvés-elméletekről van szó, hanem mindenféle rejtélyes dologról, a nagy kérdésekről, és olyan irányvonalat nyújtanak az olvasóknak, amely elvezethet az igazsághoz. Lehet, hogy nem az a konkrét igazság egy adott dologban, de az irány az általában helyes. Gondolkodásra készteti a nyitott embereket.

2019. nov. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mint a kérdésednek az ezotériához..
2019. nov. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!