Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak nekem tűnik úgy, hogy az...

Csak nekem tűnik úgy, hogy az idő nagyon gyorsan telik? Főleg szünetkor? Miért?

Figyelt kérdés
Nem rég volt, hogy a forradalom napja előtti kedden hazamentem, és ma jöttem vissza az őszi szünetről :( holnap pedig mehetek suliba tanulni, és figyelni. És várnom kell a péntek délutánig hogy újra lazuljak.

2019. nov. 3. 22:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy jól érzed magad és nem mindig az órát figyeled, hogy "mikor lesz már ennek vége?".
2019. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha jól telik az idő, bizony gyorsan megy! ;) Egyébként miért kell várnod péntekig? Hétköznap is lehet lazulni, hallgathatsz zenét (akar fulessel, ha kolis vagy), nezz sorozatot, ulj be valahova barataiddal, vagy valami hobbit is kereshetsz magadnak. Persze, miutan megtanultal masnapra! Ne lásd ennyire borusan az eletet, elvezd, amig fiatal vagy!:)
2019. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az idő relatív!
2019. nov. 3. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!