Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kamuk a pszichiátriáról...

Kamuk a pszichiátriáról árnyoldalairól szóló kutatások?

Figyelt kérdés

Azért írom ide, mert leginkább ebben a topicban szokott szó esni a pszichiátriai maffiákról a gyógyszermaffiáról. Ismerünk olyan sztereotípiákat, miszerint a korházakban félrekezelnek embereket és nem is törekednek gyógyítani. Hogy mindenkiről megállapítják, hogy skizofrén vagy más mentális betegségben szenved miközben csak kristálygyerek.


Most egy friss tanulmány bebizonyította, hogy kamuk azok a kutatások amik erről szóltak [link]


2019. nov. 6. 10:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem kell hozzá semmiféle tanulmány, elég, ha beszélgetsz egy olyan okos emberrel, aki betegként megjárta a Poklot és kezeték ilyen kiváló helyeken (félre). vay nézz meg erről egy filmet, pl. Patch Adams.
2019. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%
A szcientológiai egyház szervezetten évtizedek óta támadja a pszichiátriát mint tudományt. A pszichiáterek elől magukhoz akarják édesgetni a betegeket, mivel a hozzájuk járókat anyagilag kifosztják, a munkerejüket is kizsákmányolják, és a szektába kellenének az új áldozatok. A pszichiátriát bíráló szövegek 90%-a szcientológiai hátterű szerzőktől ered.
2019. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Talán van némi igazság abban amit mondanak,de kicsit túltolták az elméleteket. Valóban voltak a pszichiátriának sötét korszakai,de azok leginkább a német birodalom alatt voltak. Hitler bevetette az eugenika alap elvét és így különítette el a mentális betegeket. Volt hogy kivégezték őket eutanáziával. A mein Kampf könyve is az eugenikáról szólt.

Nem beszélve a sötét középkorról. Ott nem volt ennyire fejlett az orvos tudomány mint manapság. Már nem olyan durva a pszichiátria mint régen. Már elektrosokkot se használnak. Egy 200 éves intézményről beszélünk. Van még mit fejlődnie.

2019. nov. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Én voltam pszichiátrián és a személyzet rendesen dolgozott
2019. nov. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam kedves utolsó! Oszd meg tapasztalataidat. Itt már mindenki volt pszichiátrián. Nem érezted eltúlzottnak azt a negatív képet amit pl Szedi Gáborék vagy más konteósok kialakítottak?
2019. nov. 6. 13:03
 6/8 anonim ***** válasza:

Előttem már leírták a válaszokat a kérdésre, csak helyesbítenék:

Nem csak, hogy "volt eutanázia", hanem módszeresen, tömegével irtották ilyen módon a pszichiátrián és hasonló intézményekben a betegeket, majd hamisították a kórlapokat, halotti anyakönyvi kivonatokat.

Elektrosokkot mai napig használnak, electro convulsiv therapia. Bár én sem értem miért...

2019. nov. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jelenleg a kormányzat nem fog kiállni a nép elé és azt mondani, hogy nincs pénz terápiára így maradnak a tabletták.


Az már egy másik kérdés hogy az emberek többsége nem is venne részt terápián mert kényelmesebb reggel bevenni a tablettát oszt egy darabig jóvan. Az hogy attól tönkre megy az idegrendszere oda se neki! Az alkoholtól is tönkre megy...

2019. nov. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csak gondolj bele józan paraszt ésszel:

Eleve hogy pszichiátriai betegek, így könnyű rájuk sütni, hogy nem beszámíthatók, nem hiteles amit mondanak. Képzelegnek, stb. És gonosz ember mindenhol van, akár a pszichiátriai gondozók között is, akik a bent lakok kiszolgáltatott helyzetét kihasználv űzik aljas tetteiket. Nyilván nem az összes, de van. Ahogy vannak öregek otthonában és gyermekotthonban is. És ki hisz egy "elmebetegnek", "szenilis" öregnek, gyereknek? Eltusolni meg ebben az országban bármit ellehet. Szerintem isten őrízzen az ilyen kollektív intézményektöl mindenkit.

2019. nov. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!