Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Szoktál Tóth Nerellát hallgatni?

Van egy hölgy a You Tube-on, Nerellának hívják, külföldön élő magyar nő, olyan spirituális guru féle. Nagyon sok videót felrak, és sok rendezvényen szerepel. Egy kolléganőm nagyon szereti, ő ajánlotta. Viszont én egy szót sem értek az előadásaiból, pedig falom ezeket az önismereti témákat.

Nerella minden előadása arról szól, hogy figyelj befelé, a benned lévő csendre, és az itt és mostban élj. Ez szép és jó de erről több száz videója szól és zagyván, rendezetlenül beszél, mintha nem tudna rendesen magyarul se. Ennek ellenére nagy rajongótábora van. Kedves nőnek tűnik, de nem értem a sikerét, húszezer körül van nála egy egy órás konzultáció.Tényleg ekkora ász ez a nő?

Kb tíz mondatban össze lehet foglalni tanítását.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Tóth Nerella, Csattos Ilona

nov. 8. 19:42  Privát üzenet  

A válasz
Az ilyeneknek mindig van rajongótábora, ha öregasszony koromban nem lesz pénzem, én is elkezdem majd óránként húszezerért mondogatni, hogy a béke benned van meg az isteni fény átölel.

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont nov. 8. 20:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen - és még nyaralgat is, utazgat is sokat, nem kereshet rosszul..

Jól szerkesztett közhelyeket mond. Nem értem, az emberek mért gondolják azt, hogy ami zagyva, és ködös - az érték is!

Ugyanezeket a gondolatokat sok más előadó is elmondja, közérthetően, és élvezetesen.

Nem értem, egyesek mitől futnak be...

# 2/2Időpont nov. 9. 09:25 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megesett veled olyan, hogy utólag rájöttél hogy jobb lett volna a megérzésedre hallgatni?
Van olyan heteró srác, aki ilyen pop zenéket szokott hallgatni: zséda, unique, x faktor énekesei (pl. wolf kati, Veca), Tóth Gabi?
Ti jártatok már úgy, hogy nem hallgattatok a "belső hangra" munkával, iskolával, családdal, tanulással, lakással stb. -vel kapcsolatban és emiatt később károtok származott emiatt?
Hogyan kell a lelkemre hallgatni?
Szokott valaki hallgatni a youtube-on meditációs hangokat?
Meditáláshoz milyen zenét lehet hallgatni? Akármilyen komolyzene megfelel?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!