Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szoktál Tóth Nerellát hallgatni?

Szoktál Tóth Nerellát hallgatni?

Figyelt kérdés

Van egy hölgy a You Tube-on, Nerellának hívják, külföldön élő magyar nő, olyan spirituális guru féle. Nagyon sok videót felrak, és sok rendezvényen szerepel. Egy kolléganőm nagyon szereti, ő ajánlotta. Viszont én egy szót sem értek az előadásaiból, pedig falom ezeket az önismereti témákat.

Nerella minden előadása arról szól, hogy figyelj befelé, a benned lévő csendre, és az itt és mostban élj. Ez szép és jó de erről több száz videója szól és zagyván, rendezetlenül beszél, mintha nem tudna rendesen magyarul se. Ennek ellenére nagy rajongótábora van. Kedves nőnek tűnik, de nem értem a sikerét, húszezer körül van nála egy egy órás konzultáció.Tényleg ekkora ász ez a nő?

Kb tíz mondatban össze lehet foglalni tanítását.



#Tóth Nerella #Csattos Ilona
2019. nov. 8. 19:42
 1/2 anonim ***** válasza:
66%
Az ilyeneknek mindig van rajongótábora, ha öregasszony koromban nem lesz pénzem, én is elkezdem majd óránként húszezerért mondogatni, hogy a béke benned van meg az isteni fény átölel.
2019. nov. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen - és még nyaralgat is, utazgat is sokat, nem kereshet rosszul..

Jól szerkesztett közhelyeket mond. Nem értem, az emberek mért gondolják azt, hogy ami zagyva, és ködös - az érték is!

Ugyanezeket a gondolatokat sok más előadó is elmondja, közérthetően, és élvezetesen.

Nem értem, egyesek mitől futnak be...

2019. nov. 9. 09:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!