Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerinted lesz világvége és...

Szerinted lesz világvége és ha megtörténik mi lesz utána? Gondolom a rosszak meghalnak a jók pedig feltámadnak! És az igaz szerintetek hoyg Jah mindig is élt? Anyira elképzelhetetlennek tűnik! Egyszer neki is megkellet születnie! Ti hogy gondoljátok?

Figyelt kérdés
2010. júl. 18. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:

a biblia szerint jah mindig élt!

Szerintem a föld folyton újjá születik!

Szóval végülis sosem lesz világvége!

Nem hiszem hogy ez lenne az első föld amit megteremtett volna!

2010. júl. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg nem ez az egyetlen Föld, amit megteremtettek. Egy nagyon messzi, másik galaxisban biztos vagyok benne, hogy ott is van egy központi csillag (a Nap), és keringenek körülötte bolygók, és az egyiken ott is van élet.

Na mindegy, végül is csak annyi a válaszom a kérdésre, hogy valamikor lesz "világvége" de azt sem ennek nevezném, inkább csak "Föld-vége", ami akár 100 éven belül is megtörténhet. Természetesen az emberek hibájából.

2010. júl. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Jah nak muszáj örökéeltűnek lennie, hogy mi születhessünk. Valaminek muszáj változatlannak lennie, a változók mögött. Egyébként pedig világvége az a Föld enyhe felszíni és felszín alatti átalakulására értendő, semmi többre. Ez persze az emberiség és állat/növény világ pusztulását jelenti...de csak fizikai szinten, ugyanis Jah a "lelkeket" megőrzi, és új fizikumot generál nekik a bolygó "reset" után, hogy folytathassák szellemi evolúciójukat, amíg el nem érik az örökkévalóság állapotát Jah ét. Ezt egyébként Bibliában második eljövetelnek/utolsó ítéletnek nevezik, armageddonként is rátalálsz...csillagászati szempontból is várható egy cikluszáródás, és a hinduk is előrejelzik Kalki 10. avatar eljövetelét. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. júl. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs konkrét világvége. A Föld egyszer elpusztulhat, de a világ... :)

Na meg olyan sincs, hogy jó és rossz. A világ nem fekete-fehér, az emberekben van mindkét tulajdonságból. Inkább az számít, hogy melyikre törekszik valaki, még akkor is, ha nehéz az útja.

Épp ezért nem hiszek abban, hogy az egyik ember meghal, a másik feltámad, mert szerintem előbb-utóbb mindeni megtalálja a szeretetet. Lehet egy ideig gyűlöletben élni, de az kimeríti az embert és boldogtalanná teszi, márpedig mindenki a boldogságot keresi, csak sokan rossz helyen kutatnak utána.

Szerintem az Istennő és az Isten mindenkinek ad esélyt arra,hogy megváltozzon. És a világ vége... nos, a lélek örök. Ha nem, akkor egyszerűen megszűnünk létezni. Ha igen,akkor majd az égiek gondoskodnak rólunk, de végül mindenki a "Mennybe" jut...:)

2010. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Relatív az hogy jó, meg rossz.

Vannak rosszalkodó jó emberek és vannak jótékonykodó rosszak.

Nehéz dolga lessz a JóIstennek az már biztos.

2010. júl. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi úgy gondoljuk, hogy ritka röhejes ezeket a kérdéseket 2013-ban visszaolvasni :DD
2013. jún. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 világvége1 ***** válasza:
Ki fog halni az emberiség a globális felmelegedés következtében. Amikor a gonoszok meghalnak, a pokolba mennek, amikor a jók, ők a mennybe. Isten mindig élt.
2020. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!