Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan, hogy beszélő...

Pipike12 kérdése:

Van olyan, hogy beszélő szellem? Fenyegetőzik is és mindenre tud válaszolni. Hangja félelmetes rekedt. Állítása szerint ő az Ördög mindannyian halljuk, erre szeretnék választ kapni. Mi a teendő? Előre köszönöm.

Figyelt kérdés
2019. nov. 9. 19:11
 1/8 anonim ***** válasza:
54%

Fiatal még az este a részegséghez, ha kijózanodtatok, gondolkozzatok - ha tudtok,

A beszédhez fizikai test kell, vagy az emberi garatot leutánozó kütyü.

Ha pedig ez van, akkor az nem láthatatlan.

2019. nov. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Úgy hívják, hallucináció.
2019. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tudathasadás a becsületes neve
2019. nov. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Remélem nem idéztétek meg számotokra Ismeretlen Elhunytak Lelkeit?! Szeánszparti volt a szombat esti szórakozás?!


Ha csak egyedül voltál a helyszínen, akkor nyilván nem uralhattad a helyzetet annyira könnyen...

2019. nov. 10. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a legtöbb filmben is beszélnek a szellemek, szóval szertóintem simán. Én ha találkozom eggyel el szoktam küldeni őket az anyjukba, próbáld meg te is
2019. nov. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Evp
2019. nov. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
65%
Demonrol van szo. Terj meg Jezushoz, es Jezus Krisztus neveben szolitsd fel hogy tavozzon.
2019. nov. 10. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Valójában nem beszél, telepátiát használ, csak az agyadban hallod, de onnan nen tudod kiűzni.
2019. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!