Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mitől tudom "lefényképezni"...

Mitől tudom "lefényképezni" az előttem levő dolgokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem rég felfigyeltem rá, hogy mikor éjszaka lámpafényben becsukom a szememet vagy akár reggel olyan lenne mintha lefotóznam a dolgokat. Becsumom és látok mindent pàr mp-ig fekete fehéren(szurken esetleg) nagyon érdekes jelenseg ez szamomra mintha szupererom lenne :D masoknal is eloforult ez? Par mlig minden szurkes es eltunik utana. A kezemet nezem es mintha rontgenez e aszemem. Nagyon durva. Ne nézzetek hulyenek tenyleg ilyen volt nekem, normalis valaszokat szeretnek legyszi

2019. nov. 12. 22:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Igen
2019. nov. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd bővebben esetleg??
2019. nov. 12. 23:44
 3/14 anonim ***** válasza:
én is látok mindent de nem tisztán és inkább körvonalak rajzolódnak ki
2019. nov. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Pontosan ahogy leirtad, de mitol van ez?
2019. nov. 13. 02:11
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, körülbelül az emberek 99%-a.
2019. nov. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
42%

igen előfordult, de én csak a körvonalakat láttam, hasonlóan a tiédhez. De egy gyakorlatot végezve (lényegében egy fura bemelegítés) tovább sárgás kékes és pirosas színekben látom jóval tovább, valamennyit mozogni is tudtam vele. :)

de hogy érted a röntgent?

én amúgy az éjjellátásra "gyúrtam"... tudod besötétítesz és idő kell míg át áll a szem, és ugyan így vissza, keveset de sikerült lefaragni.


mondhatnám, hogy nyílik vagy nyitva van a harmadik szemed, legalábbis amit olvastam róla aszerint elképzelhető. De

szerintem az agyad- agyunk megjegyzi "lefotózza" a környezetet, és míg tiszta, éles az emlék addig a "fotó" is az. Mármint érted, a rövidtávú memóriában raktározza el és ami felesleges azt kiszűri.

pl: néhány másodpercig éles a kép, talán még színes is legalábbis a szürkén belül. Végül csak arra emlékszel, hogy megesett, mégis ha fel kell idézni az apró részletek lemaradnak, és csak a fontosabb dolgok maradtak meg... a szekrény asztal, szék, monitor és azok amik gátolnak a mozgásban..


próbálj ki halványan beszűrődő fényben is játszani vele vagy éjjel miután hozzászoktál és valamelyest látsz, ha minden igaz hasonlóakat tapasztalsz. :)

2019. nov. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%
Nincs itt semmilyen harmadik szem, meg apjafosza. Csak simán megmarad a retinán a fény a sötétben egy rövid ideig. Aztán lehet az agyad is felerősíti a látott képet.
2019. nov. 13. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
79%
Pedig a 7-esnek igaza van, hiába pattogtok. Ez csak egy színtiszta biológiai-fizikai folyamat, semmi ezó nincs benne. Nem zárkózom el a természetfelettitől, de az már nevetséges, mikor ilyen alapvető dolgok miatt is “különlegesnek” akarjátok beállítani magatokat, és még ti sértődtök meg, mikor valaki felvilágosít titeket.
2019. nov. 13. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
64%

bender23, ne privátban keménykedj meg “kamu idiótázz”, mert egyrészt úgyis letiltalak, másrészt meg attól még nekem lesz igazam, ez biológia és kész 😂

Verd a segged a földhöz, ha nem tetszik, ahogy öreganyám mondta annak idején.

2019. nov. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Jajj ne veszekedjetek itt , tudom nincs ezo benne csak kivancsi voltam, másnak is feltunt e ez a folyamat. nekem nagyon érdekes ez.
2019. nov. 13. 20:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!