Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legkülönlegesebb...

Mi volt a legkülönlegesebb álmotok?

Figyelt kérdés
Bármilyen álom, ami vicces, ijesztő, izgalmas stb. volt és ébredés után is tisztán emlékeztetek rá

2019. nov. 17. 22:53
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Egy őszinte ölelés...
2019. nov. 17. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy olyan álom, ami előjelzett egy problémát, ami - ha nem is 100%-ban ugyanúgy, de - bejött.
2019. nov. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amelyikben raptorokkal teáztam. Nem vicc, valahogy komolyan sikerült kitermelnem egy ilyen álmot, ami annyira röhejesre sikeredett, hogy azóta is emlékszem rá :D

Még anno az első Jurassic park film után álmodtam azt hogy egy falka raptor üldöz egy dzsungelen keresztül, amíg random ott nem termett előttem egy kis épület. Álombeli énem annyira szomjas volt hogy el is feledkezett az üldözőiről, és berontottam a házikóba valami szomjoltási opció után. Ott pedig egy kis asztalkán ott gőzölgött több csésze tea.

Viszont időközben a raptorok is megérkeztek, mire megpróbáltam meggyőzni őket, hogy legalább hadd igyam már meg a teám, mielőtt felfalnak. És sikerült! De olyannyira meggyőző lehettem hogy kíváncsiak lettek, és a karmos mancsaikkal megragadtak egy-egy bögrét, és elkezdtek szürcsölni ők is.

Aztán sajnos elfogyott a tea és akkor megint megtámadtak, de valahol ekkortájt ébredtem fel szerencsére...

2019. nov. 18. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok álmom tartozik ide.

Egyszer valamiért két bolygó közt ingáztam, amik 50-60 fényévre lehettek egymástól, nekem három másodperc se volt átrepülni.

Kedvenceim, amikor isten vagyok. Egy földi isten, de járok bolyhóról bolygóra, hogy teremtéssel megmentsem őket valamitől, meg terjeszzem a szeretet érzését, úgy, hogy a nép elméjébe tudást és érzelmi átélést teremtek.

2019. nov. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
32%
Előre megálmodtam dolgokat, hogy mit fogok csinálni aznap, pl. levelet írok. Utólag igen érdekes.. Mert reggel még nem volt ilyen tervem..Isten tudja vagy mi..
2019. nov. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amikor 9 évesen megálmodtam a nagymamám halálát.
2020. máj. 27. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
48%

Almodtam mar pokkal hogy maszik az arcomon es pofan csaptam magam.

De olyannal is hogy a szolosben kuszom a fuben es ott egy kigyo es jon felem..

2020. júl. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!