Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Testtelhagyás tapasztalatok,...

VízililiomPamacs kérdése:

Testtelhagyás tapasztalatok, élmények?

Figyelt kérdés
Mielőtt mondanád igen tudom rengeteg ilyen kérdés van de szeretnék még több választ is kapni azoktól akiknek volt már testelhagyásos élményük, sikerült is és vagy közel jártak hozzá. Nekem eddig mindig csak közel járás volt mert megijedtem közben. De szeretném kiprobálni és akiknek sikerült leírnák milyen érzés volt testen kívül? Ostoba válaszok, szkeptikusok és nem hozzà értők kíméljenek mert nem érdekelnek az ilyen fajta válaszol.😃

2019. nov. 30. 07:54
 1/8 anonim válasza:
17%
Ja, volt ilyen.
2019. nov. 30. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Gratula a szövegérteshez, bővebben ha lehetne még ennxit kérnék!
2019. nov. 30. 08:52
 3/8 anonim ***** válasza:
70%

Olyan volt, mintha egy tized gramm lennék.

Kicsit vibrálós, lassú szerű.

Nehéz leírni, nem igazán vannak rá szavak.

Nem volt célom elhagyni. Mást gyskoroltam, csak aztán kiestem. Aztán egy kb fél perc után visszaállt a figyelmem a testemre. Azt is éreztem, hogy ekkor az, ami akkor voltam, visszamegy a testembe.

2019. nov. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
jaja, suliban óra közben elhagytam a testemet és kimentem cigizni az utcára, csak a f6szom szellemcsövesek folyton letarháznak...
2019. nov. 30. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Na ilyen valaszok erdekelnek mint a masodik. :)
2019. dec. 1. 00:11
 6/8 anonim ***** válasza:
42%
A mai fiatalok bizonyára gyakran átélik ezt némi adag hasis vagy extasy után.
2019. dec. 1. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ezoteriaban otthon levo emberek valaszat vartam volna nem trollkodoket na errol enyit💝🌥🌟🍐🍊💥🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. dec. 16. 01:13
 8/8 anonim ***** válasza:
45%
#7 Miért? Ez nem feltétlenül biztos, hogy csak az ezotériához köthető dolog. Az tény, hogy drog használók is számoltak már be hasonló érzésekről, testelhagyás, nagyon könnyűnek érezte magát, felülről látta magát stb. Sőt, sokan tapasztaltak már ilyet azok akinek halálközeli élményük volt. Nem kizárt, hogy ezt egyfajta még ismeretlen agyi tevékenység okozza, amire még nincs tudományos magyarázat.
2019. dec. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!