Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Vajon mi lehet ez? Lehet, hogy előre érzem, hogy meg fogok halni?

Egyik napról a másikra leszoktam a cigiről, az önkielégítésről, nem vagyok éhes. Mostanában mintha az életem szálai "elvarródnának". Feladtam olyan embereket, akiket nem tudtam elengedni. Az idő folyását másképp élem. Olyan kevés, mégis tartalmasan telik el, mintha belesűrűsödne a maradék életerőm. Másképp tekintek személyekre, ideákra, helyzetekre. Csak most tudatosult bennem, hogy hasonló érzéseket tapasztaltam, amikor évekkel ezelőtt öngyilkosságra készültem. Aprólékosan, előre kiterveltem, teljesen felkészültem mentálisan és csak a véletlenen múlott, hogy túléltem. Ezúttal nem készülök semmire. Talán előre érzem, hogy valami történni fog?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lélek, betegség, végzet, megérzés, sors, felkészülés, energia, érzés, halál

dec. 3. 02:50  Privát üzenet  

A válaszok

Lehetséges, de előbb inkább menj orvoshoz.

Egy hormonvizsgálat javasolt, hogy minden rendben van-e.

Ha igen, akkor egy pszichológust érdemes keresni.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont dec. 3. 10:43 Privát üzenet

Igen, az ember is, állat is általában előre megérzi a halálát. A macskámon is kiválóan látszott, halálpontosan tudta, hogy vége, és én is. De ő egy vén macska volt, halálos betegséggel!

Lehetséges, hogy bedrogoztál, vagy csak mélyen depressziós vagy, vagy egyéb bajod van. A tudatbeszűkült állapot pl. a cry for help egyik jele. Mielőtt beleéled magad abba, hogy meg fogsz halni, és ezt előre érzed, inkább segítséget kéne kérni, hátha mégsem ez a gond.

A válasz 74%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont dec. 3. 11:01 Privát üzenet
******?! nevű felhasználó válasza:

Aha? Azt hiszed pszichológusok vagyunk? Ez kérdés vagy önéletrajz? Talán vámpír vagy?

A válaszíró 41%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont dec. 3. 12:38 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

"Talán előre érzem, hogy valami történni fog?"

Jól érzed! - VALAMI biztosan történni fog, mert az nem történhet, hogy nem történik semmi.

.

A halálról:

élve születtél, elérted azt a kort, hogy ide kérdést tehetsz fel, tehát tudatosan biztos lehetsz abban, hogy meg fogsz halni.

Az élet halálos betegség.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont dec. 3. 17:36 Privát üzenet
Nem érzed... viszont ismét olyan mentális, lelki folyamatok kezdenek benned lezajlani amik nem visznek előre, enyhe depresszív tünetek. Fordulj szakemberhez, mi nem fogunk tudni így a távolból segíteni neked.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont dec. 4. 13:48 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Meg fogok halni?
Ismét meg fogok halni?
Most eléggé félek, ugyanis multkor az volt hogy mondtam magamnak, hogy holnap tüdőrákos leszek és meg fogok benne halni! És tegnap ereztem mar magamon a tüneteit, azota kohogok...
Már hónapok óta olyan érzésem van hogy meg fogok halni. Valakinek volt már ilyen?
Lehet, hogy meg fogok halni?
Tényleg meg fogok halni hamarosan, vagy hülyeségeket gondolok?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!