Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vajon mi lehet ez? Lehet,...

Vajon mi lehet ez? Lehet, hogy előre érzem, hogy meg fogok halni?

Figyelt kérdés
Egyik napról a másikra leszoktam a cigiről, az önkielégítésről, nem vagyok éhes. Mostanában mintha az életem szálai "elvarródnának". Feladtam olyan embereket, akiket nem tudtam elengedni. Az idő folyását másképp élem. Olyan kevés, mégis tartalmasan telik el, mintha belesűrűsödne a maradék életerőm. Másképp tekintek személyekre, ideákra, helyzetekre. Csak most tudatosult bennem, hogy hasonló érzéseket tapasztaltam, amikor évekkel ezelőtt öngyilkosságra készültem. Aprólékosan, előre kiterveltem, teljesen felkészültem mentálisan és csak a véletlenen múlott, hogy túléltem. Ezúttal nem készülök semmire. Talán előre érzem, hogy valami történni fog?

2019. dec. 3. 02:50
 1/5 anonim ***** válasza:
94%

Lehetséges, de előbb inkább menj orvoshoz.

Egy hormonvizsgálat javasolt, hogy minden rendben van-e.

Ha igen, akkor egy pszichológust érdemes keresni.

2019. dec. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Igen, az ember is, állat is általában előre megérzi a halálát. A macskámon is kiválóan látszott, halálpontosan tudta, hogy vége, és én is. De ő egy vén macska volt, halálos betegséggel!


Lehetséges, hogy bedrogoztál, vagy csak mélyen depressziós vagy, vagy egyéb bajod van. A tudatbeszűkült állapot pl. a cry for help egyik jele. Mielőtt beleéled magad abba, hogy meg fogsz halni, és ezt előre érzed, inkább segítséget kéne kérni, hátha mégsem ez a gond.

2019. dec. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 ******?! ***** válasza:
0%
Aha? Azt hiszed pszichológusok vagyunk? Ez kérdés vagy önéletrajz? Talán vámpír vagy?
2019. dec. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"Talán előre érzem, hogy valami történni fog?"

Jól érzed! - VALAMI biztosan történni fog, mert az nem történhet, hogy nem történik semmi.

.

A halálról:

élve születtél, elérted azt a kort, hogy ide kérdést tehetsz fel, tehát tudatosan biztos lehetsz abban, hogy meg fogsz halni.

Az élet halálos betegség.

2019. dec. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem érzed... viszont ismét olyan mentális, lelki folyamatok kezdenek benned lezajlani amik nem visznek előre, enyhe depresszív tünetek. Fordulj szakemberhez, mi nem fogunk tudni így a távolból segíteni neked.
2019. dec. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!