Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudok meditálni! Valakinek...

Nem tudok meditálni! Valakinek van valamilyen bevált módszere?

Figyelt kérdés
Az a baj hogy nem tudok eléggé ellazulni.

2019. dec. 4. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az vált be, hogy egyszerűen nem adtam fel :D Mikor először próbálkoztam, kb. 1 percig tudtam nyugodtan ülni, és összevissza járt az agyam, de azóta sokat fejlődtem. Ahogy mondják, gyakorlat teszi a mestert.

Az is segít, hogy előtte végzek pár relaxációs gyakorlatot, hogy ellazuljon a testem, és azt figyeltem meg, hogy ez abban is segít, hogy addig kicsit lenyugodjon az agyam, hogy "átkapcsoljon", és rájöjjön, hogy most kivételesen nem kell kapkodni és rohanni :D

2019. dec. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak az első válaszolót szeretném megerősíteni: gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás. Én sem gondoltam magamról először, hogy képese leszek rá, de nem adtam fel. Ma alig várom a nyugodt időszakait a napjaimnak amikor végre meditálhatok és nagyon gyorsan tudok olyan szintre menni amire szükségem van :) Ne add fel! :)
2019. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
most látom hogy mind a ketten 82%-osak vagyunk.. hidd el nem én voltam az első válaszoló :D
2019. dec. 4. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Próbáld meg valami zenével, nekem sokat segít:


[link]

2019. dec. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy fent is írták, gyakorlás-gyakorlás-gyakorlás. Kapcsolj ki mindenféle zenét, külső ingert, ülj le kényelmesen, lélegezz egyenletesen és a lényeg: semmire, de semmire, egyetlen inci-finci dologra se figyelj, csak a légzésed lassú egyenletes ütemére, söpörj ki mindent a fejedből. Meglátod minden alkalommal kicsit mélyebbre tudsz menni és előbb-utóbb menni fog, sok sikert :)
2019. dec. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szaunázás után jakuzzi


mindent visz!

Mások kínlódnak, összegubancolják a lábaikat meg minden de ennél jobb nekem pl. nincs.


Persze kell hozzá egy hely ahová tudsz relative olcsón éves bérletet venni mert különben egy vagyon.

2019. dec. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a vicc,hogy pont a gondolataidat és érzelmeid megfigyelése fog segíteni a megszabadulásban.
2019. dec. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!