Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti tudatosan használjátok a...

Ti tudatosan használjátok a Vonzás törvényét? Hogy sikerült erre a szintre eljutnotok?

Figyelt kérdés

2019. dec. 12. 13:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%

Félelem. Azt hiszem így kezdődött.

Féltem ha rosszra gondolok,akkor bekövetkezik.


Aztán szokásommá vált.

2019. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez érdekes. Úgy értem, ha félsz, az nem mérgezi meg az elméd, hogy egyre többet gondolsz arra?

Én most pl kicsit stresszes vagyok, mert új munkahelyem van, és még sok mindent nem értek. Holott tudom, hogy most kezdtem, nem is lehetek így profi, meg segítenek is, ha kell, szóval alaptalan a félelmem. Mégis rágörcsölök.

2019. dec. 12. 13:38
 3/16 anonim ***** válasza:
76%

Neem. A rossz gondolatoktol féltem.


Te inkább meditalj.

2019. dec. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
72%
Hallgasd végig Brian Teavy Főnix szemináriumát. Nagyon hasznos, van benne szó erről is.
2019. dec. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen, az is jó.


De hallottad a mondást, egy valamitől kell felned az életben. Saját gondolataidtol.

2019. dec. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Próbálkozom a meditációval, de még nem igazán sikerült... de persze nem adom fel.


Meghallgatom majd Brian Tracy-t, köszönöm szépen.


Utolsó, ebben igazad van, teljesen pozitív ember sem létezik, akinek minden egyes pillanata boldog.

2019. dec. 12. 17:51
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Melyik meditációval probalkozol?
2019. dec. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hát csak ülök, és figyelek a légzésemre, számolásra szívom be- benntartom, - és fújom ki a levegőt. ennyi.
2019. dec. 12. 19:35
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat, elírtam a Tracy-t, nem vettem időben észre. :(
2019. dec. 12. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Minél jobban meg akarsz teremteni valamit az életedben, annál jobban úgy érzed, hogy nincs meg, így mivel a jelenben azt érzed, hogy nincs meg, ez is lesz a valóságod. A vonzás törvénye úgy működik, hogy ha már eleve úgy érzed, hogy megvan, amit szeretnél, akkor az fizikailag is manifesztálódik. Ha úgy éreznéd, hogy valami már megvan, akkor nem akarnád a vonzás törvényével bevonzani. Tehát pont az ellenkezőjét éred el vele.

A vonzás törvényét valójában nem tudod használni. Az nem valami, amit használni lehet, hanem egy megfogalmazása annak, ahogy az Univerzum működik.

2019. dec. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!