Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatai vannak,...

Szunyo37 kérdése:

Milyen tapasztalatai vannak, az egészségügyieknek a halállal kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy tapasztaltak e olyan dolgot, ami utalhat a túlvilágra. Mondtak e olyat a haldoklok, am erre utalhat?
2019. dec. 21. 08:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
16%
Nem. Mert ebben a formaban nincs ilyen
2019. dec. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem mondanak semmit. Általában már mélyen alszanak amikor elmennek vagy ha hirtelen vannak rosszul,akkor max.annyit hallottam,hogy "meghalok". Olyan van, hogy nagyon néznek egy pontra,néha mosolyognak de most lának-e valmit/valakit vagy csak hallucinálnak már a betegség vagy az agonizáció miatt azt nem tudom. Ezt döntse el ki miben hisz. Olyan történt,hogy miután a halottat elvitték az osztályról fél órával utána megszólalt a nővérhívó abból a kórteremből. :) az para volt.
2019. dec. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
36%

Amikor meghalsz tele megy a fejed droggal, amit ha elfogyasztasz egy nagyon erős utazásos hallucinációt élsz át.

Tudósok is foglalkoztak vele, kb egy 15 perces trip éveknek tűnik vagy mi.


[link]

2019. dec. 21. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

4es

Ezt miből szűrted le te roppant intelligens véglény? Honnan tudod hol dolgozom? Milyen betegekkel? Szerinted egy intenzíven egy agyhalott mit mondana ha agyműködés sincs? Szerinten egy végstádiumos rákos mit mondana,ha a morfiumtól mélyálomban van? Ne okoskodj ha semmit nem tudsz. Volt magánál lévő haldoklóm,akinek senkije nem volt.. fogtam a kezét az utolsó légvételéig. Vigasztaltam anyukát,akinek a 20 eves fia halt meg a kezeim között. Még a temetésére is elmentem. Szóval nekem ne add elő a nagyokost ha nem is ismersz. Csináld utánam jobban úgy,hogy ne rokkanj bele lelkileg.

2019. dec. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
A keresetemmel nincs különösebben problémám,megélünk belőle. Az,hogy rohad az eü.azzal tisztában vagyok, lehet jobban mint te. Az,hogy lenézed az ápolókat az is tipik magyar proli szokás,meg le lepődök max.sajnállak. Nekem elég,hogy szeretnek a betegeim, a kollégáim. Tovább nem is vitáznék ezen,mert nem egy szinten vagyunk és nem erről szólt a kérdés. Kellemes ünnepeket és kevesebb keserűséget kívánok neked az életedbe a továbbiakban. :)
2019. dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

#62%os. Neked mi a fász bajod van? Tök normális választ írtak, te meg nekiállsz kötekedni. Elhiszem, hogy unalmas az életed, de inkább szerezz barátokat, és akkor nem leszel ilyen frusztrált.

Szerintem örülnél, ha olyan ember lenne melletted amikor haldokolsz (akár tudsz róla, akár nem), mint a kommentelő akivel kötekszel. Az eü dolgozók kb.20%- az, aki ember tudott maradni, becsüld meg őket, ahelyett hogy itt pattogsz. Az, hogy rohad az egészségügy, nem az ő hibájuk.

2019. dec. 21. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A haldokló nem mond semmit, már nincs magánál. Rossz tapasztalataik vannak, nem könnyű utána megmondani a rokonoknak főleg ha valaki fiatalon, vagy értelmetlenül ment el :(


[link]

2019. dec. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
9%
Nincs túlvilág. Az egész csupán az agyszüleménye.
2019. dec. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem azért tettem fel ezt a kérdést, hogy vitázzatok, hanem kiváncsiságbó. Nem az egészségügy helyzete érdekel, azzal tisztába van mindenki. Ne ócsároljátok egymást.
2019. dec. 21. 15:26
 10/12 anonim ***** válasza:
Létezik Mennyorszàg ès Pokol is. De az élők nem kommunikálhatnak a holtakkal. A holtaknak, már csak lelkük van. De ne higgy nekem, tagadd meg a kereszténységet, Istent sőt még a gyönyörű hazádat is. Csak aztàn ne lepődj meg ha meghalsz és odakerül a lelked a Pokolba Soros Györgyhöz ahol már ő lesz az úr. De ott nem 50-60 évig leszel àm, hanem örökkön örökkè.
2019. dec. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!