Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Higgyek benne? 2 érdekel...

Higgyek benne? 2 érdekel dolog történt velem tegnap és tegnapelőtt.

Figyelt kérdés

Mindkétszer egyedül voltam itthon.

Szombaton késő este néztem a tv-t és zajt hallottam, mintha valami leesett volna. Körbenéztem, de ami szokatlan volt, csak annyi, hogy a kamrában a földön volt egy műanyag salátás kanál. De, hogy akkor eshetett le vagy napközben a férjem verte le és otthagyta, nem tudom. Tovább nem is foglalkoztam vele.

Aztán tegnap, épp wc-én voltam, amikor nagy zajt hallottam a hátsó bejárati ajtó felől. Mintha megrázták volna az ajtót és be is nyitottak. Kikiabáltam, hogy ki az, de persze semmi válasz és nem is láttam senkit.

Volt egy nagy szerelmem, akivel 13 évig voltam kapcsolatban /mindketten házasok voltunk/ és 2012 márciusában szakított velem /már nagy beteg volt/ és december 21-én meg is halt.

Vagyis épp szombaton 7 éve.

Nem hiszek a szellemekben, de ez annyira egybeesik.

Létezhet, hogy ő látogatott meg, vagy csak a Ghost filmmel azonosítom a történteket?

A 7 év alatt volt még 2 érdekes élményem, akkor is rá gondoltam, hogy ő van itt.


2019. dec. 23. 06:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem csak odaképzeled.

Azért ez annyira nem paranemnormális hogy le esett a kanál meg hasonlók..

2019. dec. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyedül voltam itthon a szobamban, aznap rajtam volt a szapora igy nem mehettem sehova csak a wc meg a szobam.

Azt hallottam, hogy bejött valaki, kinyitotta a bejarati ajtot es azonnal be is csukta maga után, eleg hevesen, mivel eleg nagy es nehéz ajtó beleremeg a haz ha valaki erősebben bevagja ill becsukja. Mindig hallom, hogy ha nyitjak csukjak. mintha a konyhaba ment volna es utana eltűnt. Először ugy gondoltam, hogy valamelyik csaladtag jött haza ugyh nem foglalkoztam a dologgal. Altalaban bejönnek köszönni, hogy megjöttem de ez elmaradt. Majd arra lettem figyelmes, hogy az elektromos sütő jelzett, hogy elerte a 200 fokot besipolt. Mondom mi a fene ha valaki sütne tudnak rola mivel előre megbeszéljük. Kimentem a konyhaba kikapcsoltam a sütőt, felhivtam a csaladtagokat de meg a varosban sem tartozkodtak nemh a hazban. Mivel csak a megerkezest hallottam a tavozast nem akkor kicsit parazni kezdtem. Az ablakon keresztul is tavozhatott volna de rajta a bogarhalo ami sertetlen, es csak bentről le es felszerelhető. Kicsi a haz, igy kulcsra zartam az ajtót majd vegigneztem minden szobat itt nem nagyon lehet elbujni. Nem talaltam senkit es semmit. Ki es becsukas ideje nagyon rövid volt ugyh annyi idő alatt nem erkezett volna beszaladni a konyhaba bekapcsolni a sütőt es lelépni. Érdekes volt a dolog azt meg kell hagyni.

2019. dec. 23. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Az usaban volt ilyen többször is. Padlásról zajt hallott a nő és felment odaszólt, h "van itt valaki?" erre jött a válasz, h igen!

Kiderült h egy csöves beköltözött és évekig ott élt a nő padlásán. És senki nem tudott róla.


Néha beleevett a nő kajájába stb

A szarát nem tudom hova tette

2019. dec. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!