Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha szeret, akkor miért nem...

Ha szeret, akkor miért nem hagyja, hogy vele legyek?

Figyelt kérdés

Ma hajnalban megpróbáltam megölni magam, de a nagymamám észrevette, mire készülök, és meghiúsult a terv.


Ha létezik túlvilág, mennyország, vagy mindenki nevezze annak,a minek akarja, akkor anyukám miért nem engedi odaátról, hogy megtegyem, és így együtt lehessünk megint?



2019. dec. 24. 07:38
 1/8 anonim ***** válasza:
47%

Gondolod, anyád örülne annak, hogy sokszor kínok közt világra hozott, gondozott, nevelt - és te mindezt nem becsülve eldobod magadtól az életet?

Ha szeretted/szereted anyádat, el kell hinned, hogy lehetősége szerint most is vigyáz rád, nem pedig a Mennyországban akar élni azzal a tudattal, hogy öngyilkos lánya a Pokolban sínylődik!

Ha odaát együtt lennétek, együttlétetek megmérgezné anyád szégyene tettedért.

2019. dec. 24. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
16%

Csak szegény nagymamádat sajnálom, karácsonykor ilyet kell átélnie, gratulálok kedves kérdező emberségből 5ös, ha ilyen unokam lenne én lennék ongyilkos.

Ha létezik.... és mi van ha nem ?!

2019. dec. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A karácsony miért befolyásol bármit? Nem tartjuk meg, mert a szeretet ünnepe értelmetlen anélkül, akit szeretünk.
2019. dec. 24. 11:20
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy se anya, se én nem hittünk ilyen handabandákban. A nagymamám ilyen beállítottságú, és azt mondja, hogy ha én is úgy fognám fel a kérdést, mint ő, akkor könnyebb lenne nekem. De eddig csak ehhez hasonló kérdésekhez és ötletekhez vezetett.
2019. dec. 24. 11:21
 5/8 anonim ***** válasza:
19%
Arany drága bogaram, annyi eszed van, mint egy zöldre festett Einstein portrénak. Gondolkodj már egy kicsit! Ha mindenki öngyilkos lett volna, akinek meghalt az anyukája, emberi mivoltunk hajnalán kihaltunk volna. Vezesd végig; Gizike meghal, erre a lánya öngyilkos lesz, tehát neki már nem lesz gyereke. Kész, megállt a tudomány, kihal az emberiség. Komolyan azt hiszed, hogy mindenki hülye?
2019. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem akarok gyereket, úgyhogy a fajfenntartás, mint érv, amivel az értelmi képességeimet alá szándékoztad aknázni, bebukta. Nem mindenkinek az-az életcélja, hogy szaporodjon.
2019. dec. 27. 08:58
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Akkor menj anyuci után. Csak ne úgy legyél öngyi, hogy nagyid megmentsen.
2019. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 macs007 válasza:
Valószínűleg azért nem engedi, mert feladatod van itt a Földön. Valami olyasmi, ami teljesebbé tesz, mielőtt eljön az időd. Ha szeretnél közel kerülni ahhoz, aki kiszakadt ebből a dimenzióból, akkor leginkább önmagadban kell Őt keresned. Miért? Mert a vele való kapcsolatod, ismereteid, emlékeid, amik mai napig alakítanak Téged, megteremtették Őt Tebenned is. Ha igazán fontos valaki, magát ajándékozza útravalóul. A tapasztalásait, amik segítenek Neked a saját utadon végigmenni. Azt pedig, amíg itt vagy igyekezz teljes terjedelmében megélni. Ne vágyj idő előtt el innen máshová, mert talán alacsonyabb síkra jutsz, mint az, akivel találkozni szeretnél. Nekem ez a meglátásom. lehet, hogy hülyeség, de én erre jutottam, hogy ilyen veszélye is lehet annak, ha ilyesmikkel próbálkozol.
2019. dec. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!