Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Volt már olyan veletek, hogy...

Girlll3 kérdése:

Volt már olyan veletek, hogy nem találtátok a helyeteket és minden és mindenki ellenetek fordult?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy igyekeztetek teljesíteni valahol és egyszer csak mindenki ellenetek fordult, ezért ugyanott tartotok, ahol eddig.

2019. dec. 26. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, sajna ezt érzem magam körül, és magamban is egy rövidebb ideje. Sajna nincs kedvem szinte semmihez sem a munkámon kívül, pedig már az sem vonz. Emberekkel nem, vagy minimálisan tartom a kapcsolatot. Szeretnék változtatni én is ezen. /37F/
2019. dec. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos a mai napig így van. Bár nem érzem úgy, hogy bárki ellenem fordult volna. És azt sem, hogy ugyanott tartanék. Úgy vélem kihívásokkal teli az életem. s nehezen magammal tudok megbékélni. Emiatt lehet néha úgy látom, hogy másokkal van a hiba...

Amiket magamnak tettem fel kérdések lehet neked előbb segítenek.

Kinek akarok megfelelni?

Miként segíthetek másokon, úgy hogy önmagam maradjak?

Önmagam vagyok? Szeretem azt amit teszek?

Megjátszom magam vagy szerepet játszom?

Milyen szerepet töltök be az életem színpadán?

Most tényleg mindenki Hü.e vagy nálam mentek el?

Hogy változtathatok ezen? Mi az értelme? Mi a célom? Mit akarok? S Mit szeretnék?

Ennél kevesebb is elég lett volna...

2019. dec. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos van ilyen néha - úgy hívják a depresszió előszobája :( Nincs ellened az egész világ bármennyire is sötétnek tűnik, vannak dolgok amikért érdemes élni, vannak célok amiket érdemes elérni - ezeket lásd magad előtt, ne az akadályokat.
2019. dec. 27. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok depis, kicsináltak a munkahelyemen. Nem is bántottam őket, sőt és mégis kib... tak velem, nem is egyszer, évek óta munka nélkül vagyok.... stagnál az életem, hiába vannak papírjaim.
2019. dec. 27. 10:53
 5/7 anonim ***** válasza:

az már majdnem depi... legalább is nekem ez az.

igazából akkor az ha bezárkózol, szóval azt nem kéne... lehet csak a szokásos, te jól végzed a munkád, mások, meg kidumáljak maguk, lealacsonyítva azt aki jobb náluk... öcsém azt teszi, hogy 'jól van b_zd, itt van csináld van más dolgom is' és nekiáll a másik feladatnak... vagy ő is szőr száll hasogat. 'Azt mondtad így kell, akkor ne lalázz'... meg hasonlók, meglepő de működik.

én nem ilyen vagyok, szóval nekem ez nem is megy. én a "sz_rni bele, szól a zene" elvet követem" A lényeg, hogy a meló be legyen fejezve, és meglegyen a fizu, a többi csak körítés.

2019. dec. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ja.
2019. dec. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Volt elég durván, még 13 évesen.

Egyedül jöttem ki, nem ugyanott tartok, most több mindenem van.

Lett következménye amit nem írok le inkább.


20L

2020. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!