Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hypnotizálásra szeretnék...

Hypnotizálásra szeretnék elmenni, régóta őrlödik bennem a dolog, de nagyon érdekel, viszont nem szeretnék valami kóklerhez menni, merre forduljak?

Figyelt kérdés
2019. dec. 27. 20:00
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Azt sajnos nem tudom, de azt igen, hogy NE az ezotéria kategóriában érdeklődj, ha valóban nem kóklerhez akarsz menni.

Olyan klinikai szakpszichológust keress, aki egyben hipnoterapeuta is. Akinek nincs pszichológusi végzettsége olyanhoz NE menj.

2019. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben,köszi a kommentet!:)
2019. dec. 27. 20:44
 3/5 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%

magadtol (gondolataidtol, akaratodtol!) is el tudsz menni, semmiben nem kulonbozik ha ebben kulsoleg segit valaki

de erre jobban gerjedsz hogy valaki megfigyel kozben? Mert ertheto lehet,

de vajon miert jo ez egyszer? Pontosan fuggoje lehetsz, ami szinten: miert jo?

nem eleg pusztan hogy a szexualitas fuggoje vagy?

vagy nem te (is) olyan vagy hogy "fizikailag" nem elheted ki mert az elvaltozast okoz testedben (betegseg)?

2019. dec. 28. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Te jó ég,ha csak egy másodpercre ha belepillanthatnék hogy a második kommentelő a való életben hogy néz ki,lehet helyben megvakulnék. 😂😂azert koszi neked is a kommentet,szabad vilagban elunk,ugyh mindenkepp jo,hogy leirtad a velemenyed.:))
2019. dec. 28. 10:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Domján Andráshoz menj el. Az apukája hozta be Mo-ra az agykontroll oktatást. Andrásnál végeztem el én is az agykontrollt, de ő főállásban hipnoterepauta

[link]

2019. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!