Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tudtok ajánlani Budapesten...

Tudtok ajánlani Budapesten valamiféle gyógyítót aki megfizethető és nem kell hozzá 1000x visszamenni?

Figyelt kérdés
Alapvetően nem hiszek az ilyen dolgokban, de gondoltam egy próbát megér. Nagyon régóta vannak fájdalmaim, amikre nincs orvosi magyarázat és pszichés tünetek sem okozhatják. Rengeteg orvosnál jártam de sehol semmi. Gondoltam elnézek egy ilyen spirituális gyógyítóhoz, egy próbát megér. Tudtok ajánlani valakit aki tényleg segíthet? Árat is írjatok, légyszíves!

2019. dec. 29. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Sajnos aki itthon jó orvos az elmegy oda ahol megfizetik, menj át az osztrákokhoz ott találsz nagyon jól képzek orvosokat
2019. dec. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:
100%

Szia.

Béky László.

Keresd meg a honlapjat.

2019. dec. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
34%

"Alapvetően nem hiszek az ilyen dolgokban" Ha nem tudsz együttműködni a terapeutával, akkor ne szórd a pénzt ilyesmire. Nem, nem ér meg egy próbát.


" pszichés tünetek sem okozhatják" Ezt honnan veszed?

2019. dec. 30. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Onnan veszem hogy képzeld utánajártam az okoknak
2019. dec. 30. 10:23
 5/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

#4 okoknak? Ha a kovetkezmenyekkel sem vannak tisztaban es magad sem?

"Nagyon régóta vannak fájdalmaim, amikre nincs orvosi magyarázat és pszichés tünetek sem okozhatják."


vagy ebbol kovetkezik hogy ezoterikus (szellemi, lelki, spiritualis stb.) Oka van?


mindenkeppen van testi oka es "psziches" is

hiszen fajdalmaid vannak, vagy nem a tested faj? Se nem "gobdolataid" okozzak?


"egy probat meger" >><< "nem kell 1000 szer visszamenni"


ez ellentetes, csoda kell hozza hogy valoban segitsen az elso(!) Vagyis ha nem is ugyanahoz de egy csomohoz elmennel ami mar nem proba ahogy az sem ha ugyanahoz mesz sokat

vagyis probalkozol semmi nem valtozik es "letudtad" a probat

ezzel mit oldottal meg?


mindenki(!) Kepes "ongyogyitasra" kivetel nelkul, semmilyen kulso dolog nincs semilyen okkult ezoterikus stb. sem


az ha megsem tudsz szabadulni tole akkor nem is fogsz mert velejarod amire igaz amit elobb irtam csak sokkal nehezebb mivel onuralma nagyon keveseknek van mivel nagyobbreszt onzoek es ez eppen sajatmaguk legnagyobb ellensege

2019. dec. 30. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
52%

#5 * "semmilyen kulso dolog nincs" - ami megakadalyozna szabadakaratodban, donteseidben, valasztasaidban


azzal pedig ha minnel "erosebb" "nagyobbtudasu" okkultistat keresel bajodra akkor csak megnagyobb bajt zudithat/sz a nyakadba nagy esellyel

2019. dec. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó inkabb ne is írjatok mert k.rvára nem segítetek hanem csak mélyebbre löktök. Remélem ti is megtapasztaljátok milyen az ha fiatalon tönkremegy az életetek és senki nem segít rajtatok, az orvosok kihasználnak és lehúznak a társadalom meg köcsög módjára viselkedik
2020. jan. 3. 01:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!