Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jó két hete elhunyt a kutyám....

Jó két hete elhunyt a kutyám. Ha kimegyek az udvarra, sokszor olyan, mintha érezném a "jelenlétét". A kutyáknak is van lelke? Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

2019. dec. 30. 10:22
 1/9 anonim válasza:
75%
Nekem ugyanez volt, csak másfél hónapja. Persze, a kutyák is élőlények, de lehet, hogy csak a bevett szokás, a reflex, hogy azt hiszed, ott a kutyád.
2019. dec. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Hát ez a szomorkás érzés biztos jó ideig így marad, de majd idővel átfordul emlékezésbe, hogy jókedvűen jut eszedbe a kutyád az udvar bármely részén, Majd az lesz, hogy jajj amikor itt hátul megkergette a szomszéd macskát, de mókás volt, vagy amikor kikaparta ezt a virágot, de leszidtuk, vagy bla-bla, meglátod emlékek lesznek ezek, de az biztos hogy még erre várnod kell....

MOst nincs ott, ahol szokott lenni, de neked ez még új, és naná, hogy úgy érzed, mintha ott lenne...

2019. dec. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

Van lelkük, de amit te érzel, az a gyász. Ráadásul a mély gyász, mert az eleje igen kemény. Két hét az nem volt túl messze. Ha erősen kötődtél a kutyádhoz, akkor a gyász eltarthat egy-két éviog is, és fél évig is "láthatod" őt, vagy "hallhatod".


Nagyon sajnálom. Én macskát gyászolok.

2019. dec. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# köszönöm, és viszont kívánom 😢
2019. dec. 30. 11:37
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Múlt hónapban halt Meg Kira kutyum.

10 éves volt.Egy gyönyörű Border collie.Részvétem neked!

2019. dec. 30. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Blade Bone ***** válasza:
100%

Nekem már lassan egy éve ment el szegénykém, 😕 néha még az ugatását is mintha hallanám... Sosem felejtem el mennyi örömöt hozott az életembe.



Részvétem. 🙁

2019. dec. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%
Nekem 3 éve halt meg Buksi nevű kutyám, utána még hónapokig éjjel, tisztán "hallottam" az ugatását. Bele égett a zsigereimbe már. Nagyon hiányzik..amúgy az állatoknak is van lelkük.
2019. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
83%
Van lelkük és azt mondja nèhány halottlátò hogy hàziállatkánk vàrni fog minket "odaát" 💕
2019. dec. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nincsen úgy". Csak az emléke inkább, a vidám pillanatok stb. ami beugrik". Egyébként nézz mélyen a szívedbe és tudni fogod.
2019. dec. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!