Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak olyan emberek akik...

Vannak olyan emberek akik több testben élnek egyszerre?

Figyelt kérdés
Vannak olyan emberek akik több testben élnek egyszerre két külön életet, két külön országban, vagy akár több mint két testben? Több testük, több lelkük van

2019. dec. 30. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%

Nem,nincsenek.

Olyan létezik,hogy embernek több személyisége van,de több teste senkinek sincs.

2019. dec. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
41%

Nincs. ám van olyan, hogy egy testben több személyiség él - ha nem is egyszerre-

"Skizofrén" a tisztességes meghatározásuk.

2019. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
74%
#2 Disszociatív személyiségzavar,nem skizofrénia.
2019. dec. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
53%

lelke?

ismered azt a fogalmat hogy lelekszam?


igy egy leleknek lehet tobb lelke de azok megsem az ovei, hanem magahoz lancolta oket valahogyan


mitologiakban sok ilyen es hasonlo van

mai bulvar ezoteria, okkultizmus es fantasztikus irodalom meg tomve van ilyesmikkel

2019. dec. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Én már találkoztam multival,úgy viselkedett mint egy bipoláris és azt hittem hogy csak hangulatingadozásai vannak.
2019. dec. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Szerválültetés...
2019. dec. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nekem valaki azt mondta hogy van ilyen és akár az is lehet hogy két külön országban él valaki két külön életet két külön testben. Akkor elgondolkoztam rajta hogy lehetséges inkarnálódni mégegy testbe, gondoltam hogy ez véletlenszerűen akaratunktól függetlenül megszületünk több testben. Vagy lehetséges ezt irányítani? Mondjuk szeretnék mégegy testet? Meg szeretnék születni mégegy testben. Hogyan tudom elérni?
2019. dec. 30. 19:08
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Az ember, az a test is. Szóval egy ember, egy test. Ha egy elme több testben van, akkor az több ember.

Amúgy igen van. Minden és mindenmki isten. Én létezem mindenhol, te is vagyok, ahogy minden fény, s minden múltban, jövőben, s ezen kívüli örökben.

2019. dec. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Inkább itt lélekre gondoltál szerintem. Olyan létezik elvileg, hogy valakinek "twin flame"-je van, azaz ikerlángja. Ez hasonló fogalom a lelkitárshoz, de amíg a lelkitárs az külön lélek, aki segít téged az utadon eljutni a spirituális fejlődésben, addig az ikerláng gyakorlatilag azt jelenti, hogy a lelked amikor a Földre kerültél ketté hasadt és egy másik emberi testben él, tehát gyakorlatilag egyazon lélek élhet két testben. Elvileg ez nagyon ritka, főleg az, ha ez a két lélekrész találkozik az Életben. De amikor megtalálod az ikerlángodat, akkor észreveheted, hogy szinte azonos múltat éltetek meg az aktuális életetekben, rengeteg hasonló érdeklődési körötök van, illetve a jelenlétében úgy érzed magad, mintha mindig feltétel nélküli elfogadás és szeretet venne téged körül.


De ha érdekel a téma csak guglizz rá a twin flame fogalmára angolul.

2019. dec. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Az ikerpárok igen,van is ilyen a közvetlen közelemben,két pólus mégis egyformák...az egyik gyerekkorától kezdve pusztít,szókimondó,lázadó tipikus dark oldal,a másik az építő legózó barátságos,de ha együtt vannak teljes az összhang még beszélni is elfelejtenek,mintha az egységben a külső játszótér elveszítené az értelmét..


Szerintem a duál-ikerlélek is hasonlóan működik én pl.mindkettőmmel találkoztam..de olvastam valahol,hogy a személyiség a lélekevolúciós körforgásokkal olyan mértékű tapasztalásból nyert érzelmi intelligenciát és bölcsességet képes összeszedni amit egy idő után képtelen lesz egyetlen fizikai testbe formálni és abban hordozni,ezért egy alacsonyabb emberi szinten megszüli saját "visszamaradottabb" énjeit és beszületik mondjuk egy természeti néphez,hogy a még öntudatlan energiáit kidolgozza magából....vagy ha olyan szellemi,vagy egyéb területen vannak hiányosságai amit a mostani individuma hiányolt,de mondjuk egy családi karma miatt lehetetlen a gyökeres újrakezdés,szóval van ilyen,nagyon is lehetséges,de inkább öreglelkeknél,"Utazóknál",félangyali egyéneknél...


Azt nem tudom miért akarsz még egy testet magadnak,ennek lélektani oka talán,hogy vagy kevésnek érzed a jelenlegit,vagy a már meglévővel akarod felvenni a kapcsolatot,tudatosítani a létezőt...ennek neked kell utánajárnod..

2019. dec. 31. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!