Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nektek volt már testelhagyásos...

WindyAutumn kérdése:

Nektek volt már testelhagyásos èlményetek?

Figyelt kérdés
Helló. Volt valakinek testelhagyás/ asztralis utazaos elmenye? Ha igen hogy erte el ezt az allapotot? Mi váltja ki ezt? Ha elhaggyjuk a testunket akkor tenyleg az asztraltesttel "látunk" odakint? Milyen érzèd ha mar kinnt vagy? Nekem sokszor volt hogy majdnem sikerult de mindig megijedek es abbamarad, hogy erhetem el hogy ne feljel tole?
2019. dec. 31. 13:32
 1/10 ******?! ***** válasza:
Volt. Egyszer beúgtam és akkor volt. Az is volt, hogy egyszer kirúgtak.
2019. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem még nem volt, de gyerekkoromban kissé "szétszórt" voltam, anyum mindig mondta, hogy egyszer a fejemet elhagyom. Eddig ez nem történt meg, kíváncsi vagyok, milyen élmény lesz.
2019. dec. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 ******?! ***** válasza:
Pü!!!
2019. dec. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy illúzió, mivel nem te létezel a testben, hanem a test létezik benned, a tudatban. A test illúziója csak akkor fog eltűnni a tudatból, ami te vagy, amikor "meghalsz", vagyis jobban mondva meghal a tested.

Nem tudod elhagyni a tested, mivel a tér, amiben mozoghatnál csak abban a valóságban létezik, amiben a test is. Amúgy nem létezik se tér, se idő. Ezeket csak a tudat hozta létre.

Tehát értelmetlen a kérdésed, mivel valójában nincs tér, amiben mozoghatnál. Minden élet egyetlen végtelen mélységű pontban létezik, és minden ebben a pontban nyilvánul meg.

2019. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

levetkozol


kivetkozol onmagadbol

2019. dec. 31. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is mindig így járok...
2019. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
halálközeli élményt kell előidézned hozzá, máshogy nem működik
2019. dec. 31. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Itt van 2 ilyen példa. :


[link]

2019. dec. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem egyszer a jobb kezem, járt így...két helyen éreztem, de egyiket se tudtam mozgatni. Bal kézzel oda tettem a jobb kezem ahol még éreztem, hogy ott van. Csetintésre, elmúlt. Már egy helyén éreztem és simán mozgott.

Gyakran alszom el a kezem, érzéketlenre zsibbad. De ez egész más volt...

2019. dec. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elvileg van ebben valami. A sok kamu testelhagyasos sztori kozott van nehany eleg hitelesnek tuno is. Pl amikor a klinikai halal allapotabol visszahozott ember beszamol a mutoben es a korhazban tortentekrol es visszaellenorizheto, hogy csak fantazialt-e az agya, vagy tenyleg megtortent-e minden, amit latott, hallott amig halott volt.
2020. jan. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!