Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi lenne a legracionálisabb...

Mi lenne a legracionálisabb döntés ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Éjszakánként amikor megébred és felveszem, hogy visszaaltassam a 2,5 éves kislányom akkor minden alkalommal elpanaszkodja, hogy fél a szobácskájától illetve állandóan az egyik sötét sarokra mutogat. Az a furcsa, hogy mindezeket nappal is felhozza elég sűrűn és már egy ideje abszolút nem mer egyedül eljátszani a szobácskájába. Valakinek mindig ott kell vele lenni. Olyan is előfordult már, hogy csak ült az ágyán és meredt szemekkel nézte a sarkot. Az a furcsa benne, hogy hiába szóltam rá, nem reagált, meg kellett kicsit simiznem, hogy észrevegyen. Ezután természetesen sírva fakadt és megint csak hajtogatta, hogy fél, illetve a "szörny" szót is elég sűrűn hallom tőle, pedig tőlünk sose halhatta ezt a szót. Lehetséges, hogy csak álmodott, de mi lenne a legjobb megoldás a problémára? Attól tartok, hogy ha magam mellé teszem éjszakára akkor meg nehezen fog elszakadni mellőlem. Így jártam a magyfiammal is. (14 éves koráig nem mert egyedül aludni, mert magunk mellé szokattuk kiskorban)

2020. jan. 23. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
43%

Szellem,ez a jelekből egyértelmű.


Más már lakott a házban vagy temetőre épült?

2020. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Áhh, én ezekben nem nagyon hiszek. :)


Az való igaz, hogy lakott itt egy 60 év körüli vadász ember aki fejbe lőtte magát az egyik helyiségben, ez is volt az egyik oka, hogy eladta a felesége a házat, de én éjszakánként sűrűn dolgozok pl az alagsorban (legalább is ha apuka éjszaka itthon van és tud figyelni gyerekre) és semmit nem észleltem. 2x fordult még elő, hogy a fiam azzal keltett fel, hogy hangokat hall lentről, de lementem és szintén nem érzékeltem semmit.


Egyébként lehet nem jó kategóriában írtam ki a kérdést, de az álom is ebbe a kategóriába volt és ezért döntöttem ennél.

2020. jan. 23. 23:03
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Hát pedig a gyereknek is jobb volna ha nem egy ledurrantott fejű vadászt kéne bámulnia.
2020. jan. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Áhh, semmi értelme :) Már 3 éve, hogy ide költöztünk, több éjszakát tartózkodtam egyedül, valamit érzékelnem kellett volna, én azt gondolom.

Ráadásul nem adták olcsón a házat, sőt... Még hitel is van rajta. Ha valami baj lett volna vele akkor SOS-be piti pénzért adták volna csak menekülhessenek.


Mindenesetre ha megint felkel akkor magam mellé rakom a picit.

2020. jan. 23. 23:24
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
A gyerekek jobban látják a szellemeket,olvass utána.
2020. jan. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
65%
A kisgyerekek még látnak olyan dolgokat, amiket mi felnőttek már nem. Olyan 6 éves korig, nagyjából akkor záródik be a tudatuk. Szerintem egyértelmű, hogy lát valamit. És az előző lakó esete is.. Nem túl biztató. Ez nem álom, hogy mindig ugyanazt álmodja. És mindig ugyanoda néz, meg ébren is fél. Egyértelműen magam mellett altatnám és kérnék segítséget ezt megoldani. Igaz, nem tudom, hogy ilyenkor mi a megoldás. Pap? Megszentelni a házat? Nem tudom.
2020. jan. 23. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
59%
A gyerekek látják, érzékelik azt is amit te nem. Az én szüleim se hittek nekem hiába írtam le mit láttam, egészen addig míg be nem bizonyosodott hogy tényleg van összefüggés aközött amit látok és ami történt. Beszélgess el vele hogy mit lát, próbáljatok meg keresni egy tárgyat amit egy rituálé keretében felruházol erővel hogy megvédje, pl felhatalmazod hogy ő legyen a szemed mikor te nem vagy ott stb ezt találd ki te. Ha ez nem működik akkor ott tényleg van valami és ne vedd félvállról.
2020. jan. 24. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%
Rajzoltasd le vele, hogy mit lát, mitől fél. Attól mert te nem látod, nem erzekeld ő simán látja. A gyerekek nagyon erzekenyek az ilyen jellegű dolgokra. Pld vennél kutyát ugyanugy azt a sarkot figyelné még ugatná is. Esetleg kalhatna masik szobát. Amugy komolyan olyan hazat vettetek ahol valaki ledurrantotta a fejét ?
2020. jan. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Lehet hogy az árnyék formája, esetleg a fényvillanások a szobában elindíthatják a gyerek fantáziáját. Üldögélj a gyerekkel a sötét szobában és beszélgess vele. Fogadtasd el vele a látványokat. Ha a látszat változik a szoba ugyan az marad.
2020. jan. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
2%
Add be ávaházba
2020. jan. 24. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!