Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Laposföld hívők! Szerintetek...

Laposföld hívők! Szerintetek miért hazudják azt, hogy a Föld gömbölyű, mi belőle a haszon?

Figyelt kérdés
Mondjuk, hogy igaz a teóriátok. A NASA, a csillagászok és töbmillió ember hazugsággal tömi a világot, nevezetesen avval, hogy a Föld gömbölyű. A felvételek is mind hamisak. De miért tennék ezt? Milyen hasznuk származik belőle? Erre még nem láttam sehol választ.
2020. febr. 10. 07:49
1 2 3
 1/24 Wadmalac ***** válasza:
83%
Próbáld ezo kategóriában. Ettől csak átrajzanak ide. Értelmes választ meg nem kapsz. Mondjuk azt ott sem.
2020. febr. 10. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
95%

Nézd, aki valóban azt hiszi, hogy a Föld lapos, annak az értelmi színvonala alacsonyabb, mint egy laposféregé, tehát értelmes emberi párbeszédre úgyis alkalmatlan.

Ez az egész lapos Föld izé érthetetlen, hogy ki és miért találta ki, hiszen már az ókorban is tudták, hogy a Föld gömbölyű, maximum a pontos méretén vitatkoztak.

2020. febr. 10. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
97%
Az egész laposföld mozgalom egy viccnek indult. Csak a kitalálója alábecsülte az emberi hülyeséget :)
2020. febr. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Mondom, nekem hozhatnak érveket arra, hogy lapos, meg hogy hamisak a felvételek, és hogy hazugságban tartják az emberiséget. De én erre csak a Fluimucil reklámot tudom idézni: "DE MIÉRT?"
2020. febr. 10. 08:36
 5/24 Tislerics Máté ***** válasza:
0%

,,Erre még nem láttam sehol választ." Választ? Mármint a szokásos, logikátlan, alaptalan, érvelési hibáktól hemzsegő "válaszaikra" gondolsz?


Szerintem hagyjuk őket...


(Úgyis csak addig élvezhetik a szabadság ízét, amíg a kormány (Replikánsok, Illuminátusok) nem tünteti el őket az igazság megismerése és leleplezése miatt...)

2020. febr. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
49%
A Soros-féle gyíkemberek miatt van a globalizáció!
2020. febr. 10. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Wadmalac ***** válasza:
74%
Akinek minden érv-ellenérv sor végén csak az az érve marad, hogy minden hamis és mindenki hazudik, azzal kár vitázni.
2020. febr. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
82%

Egyszer volt itt erről egy hosszabb vita. Ott eljutottak addig, hogy a tudás hatalma és az ebből befolyó pénz. De azt nem tudom így se elképzelni, hogy pár ember ül és nevet a markába, hogy "nézd a gyökeret, azt hiszi a föld geoid alakú".

Ha kiderülne, hogy lapos a föld akkor is ugyan úgy dolgozni kellene járni meg minden. Semmi nem változna.

2020. febr. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:
52%
A laposföld hívőket lehányni kell, nem interjúztatni őket.
2020. febr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
45%

Mindkettő tévadés - hacsak nem tudatos félrevezetés!

A Föld sem nem lapos, sem nem gönbölyű.

.

A Föld henger alakú.

A felső sík lapján élünk mi, emberek.

Az alsó lakatlan és lakhatatlan, hiszen ki tud fejjel lefelé élni, ráadásul üres is az a lapja, mert az idők során már minden lepotyogott róla.

A henger belül nem üres, ott él a nálunk fejlettebb civilizásió, akik azért nem mutatkoznak, mert nem akarnak velünk semmiféle kapcsolatot teremteni. Ez is fejlettebbségük bizonyítéka.

2020. febr. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!