Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » " Semmi baj . Következő...

" Semmi baj . Következő életünkben megtaláljuk egymást. " Ez a mondat mit jelenthet?

Figyelt kérdés

Van egy furcsa dolog , egy emlék van a fejemben amit nem tudok hová tenni ... Egy férfi és egy nő beszél egymással , olyan mintha búcsúznának . A nő mondja a férfinak kérdésben leírt szöveget : " Semmi baj . Következő életünkben megtaláljuk egymást. "

Nem tudom honnan van ez az emlék ! Lehet hogy egy film jelenet ? De folyton visszatérő dolog a fejemben és valamiért mindíg nagyon megrendít ... nem értem ...

Ha valaki tudna hozzáfűzni valamit kérem tegye meg ! Köszi !



2020. febr. 11. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Eredet című film?
2020. febr. 11. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti hogy láttad valamelyik filmben v. olvastad valahol és megmaradt az emlékeidben. Mivel valószínűleg hiszel a reinkarnációban és van más tudatalatti háttere is (pl. kötődni szeretnél valakihez) így hangsúlyosabban megmaradt benned.
2020. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A holnap legendái szerintem, de nem biztos.
2020. febr. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Bárcsak nekem is ilyen emlékeim lennének. Imádnám.

Komolyan mondom... én akarnám, hogy emlékezzek előzőre.

De valahogy nem megy.


Írjon olyan nő, akinek megy :D

2020. febr. 12. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%

Vagy tényleg film, vagy (hú, de tuti lenne!) a saját emléked előző életedből... :)


Vannak ilyen dolgok, például spirituális kötelékek, amik itt, jelen életedben megmagyarázhatatlanok, de azt érzed emberekről, hogy összetartoztok, és mindig is összetartoztatok. Ennyi erővel miért ne... Persze jó eséllyel tényleg csak valamilyen filmes emlék...

2020. febr. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az eredet végül is lehet ... de annak nem ilyen jellegű a témája ... A holnap legentáit sosem néztem :O
2020. febr. 12. 09:58
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem nézted kimondottan a filmet/sorozatot amiben elhangzott csak mondjuk láttad az ajánlóját a tv-ben/interneten/moziban.
2020. febr. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!