Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Honnan szerezhetnék ezzel...

Honnan szerezhetnék ezzel kapcsolatos könyveket? Az interneten hol olvashatnék ezekről többet? (Előre is bocsi, ha rossz kategóriába soroltam a kérdésem)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szóval: egy ideje már foglalkoztatnak az ilyen spirituális dolgok, pl: a reinkarnáció, a karma, a pokol, az őrangyalkák, akik vigyáznak ránk és hogy ők hogyan segítenek.

Tulajdonképpen az életem nem volt egy hű de nagy cucc, nagyon szigorú apám van, aki miatt sokat szenvedtem. Emiatt kialakult nálam 3 éve a szorongás, amiről 2019 április-május környékén szereztem tudomást. Nagyon rosszul éreztem magam, megfelelési kényszerem volt, ha nem úgy szóltak hozzám akkor már rögtön azt hittem gyűlöl mindenki. Ez alatt az idő alatt elfelejtettem milyen szeretve lenni. 2018. február 3-án meg akartam ölni magam ez miatt, de meghiúsult. Totál bekattantam akkoriban. Utána köverkeztek a borzalmas hónapok... Szerintem mindenki el tudja képzelni mire gondolok. Azóta is sokáig gondolkoztam rajta, hogy nem érdemes élnem, állandóan csak a sz..t kaptam mindenhonnan.

2019. évvégén, kb. november elején jutott eszembe, hogy ha tényleg megölném magam, mi vár rám? Mi lesz velem? Kíváncsi voltam, így beírtam a gugliba, hogy van-e élet a halál után. Itt Gyik-en találtam pár választ, és az egyikben szerepelt a "reinkarnáció" szó. Rögtön utána is néztem, hogy pontosan mi ez. A magyarázat megdöbbentett és még inkább beszívott magába ez a téma. Igazából a válaszban benne volt, hogy valami/valakit ha megtörténik/meglátunk, nagyon ismerőssé válik számunkra. Ez nekem rengeteg mindent megmagyarázott, ugyanis számtalan ilyet tapasztaltam. Nem egy emberrel találkoztam, aki valahonnan ismerős volt, hát nyilván nem tudtam megmagyarázni, hogy honnan. De ismerős volt. Amikor ezt elmeséltem az egyik ismerősömnek, ő azt mondta, hogy nem a kinézete miatt lesz ismerős az illető, hanem a lelkünk azonosítja azt a valakit. A Wikipédia magyarázatában az is benne volt, hogy ha ilyen van, 100%, hogy volt előző életem. Emellett azt is olvastam, hogy a mostani életem az előzőtől függ, hogy miket tettem vagy hogy milyen ember voltam. Ám ezt nyilván nem tudjuk meg, hisz a tudatalattimba van elzárva. Rájöttem, hogy valószínű ezért szenvedek ennyit és ez igazából mindent megmagyarázott számomra, ugyanez a helyzet a karmával is. A mostani életemben visszakapom azt a sok sz..t amit az előzőben tettem, de talán még rosszabbat is, és ezt mindaddig, míg a bűn és bűnhődés ki nem egyenlítődik.

Azt hiszem, már kiegyenlítődött, vagy már odafent azt mondták eleget szenvedett, mivel szilveszterkor találkoztam egy fiúval, aki iszonyat kedves, rendes, őszinte és jószívű volt. Buliztunk, épp bementem a "buli épületbe", leültem a folyosón. Nyilván ittam és gondoltam pihenek egy kicsit mert forgott a világ:D 5perc telt el, a srác bejött és odaült mellém, elkezdtünk beszélgetni, de úgy mindenről. Nagyon jól esett, hogy még bódult állapotban is, de megértett és meghallgatott, nagyon vágytam már erre, hogy egy fiúval így beszélhessek, korlátok nélkül. Utána kimentünk, kint folytattuk a beszélgetést, majd elcsattant az első csók. Utána bementünk, és éjfélig együtt voltunk (nem feküdtünk le, csak smároltunk). Éjfél elmúlt, folytattuk ott, ahol abbahagytuk. Egész este elvoltunk kettesben, közbe persze ittunk és táncoltunk. Az együtt töltött idő alatt árasztotta rám a "gyönyörű vagy", "nagyon örülök, hogy itt vagy", "örülök, hogy most veled lehetek" megjegyzéseit. El nem tudom mondani mennyire jól estek a szavai.... Egyszerűen nem tudom megfogalmazni. Régen kaptam ilyen szavakat.

Viszont a buli sajnos véget ért és hazamentünk (Kecelen voltunk, Szegedi vagyok). 2 barátnőmmel együtt hazakísért, majd csókkal búcsúztunk. Még akkor is volt bennem pia rendesen, de attól függetlenül is, olyan boldog és jókedvű voltam mint még soha. Szerintem ennek a fiúnak köszönhetem, hogy azóta 98%-ban elmúlt a szorongásom, hogy boldog vagyok, hogy szeretem, elfogadom magam és egyszerűen jól érzem magam. Azóta úgy érzem mintha kicseréltek volna engem. Teljes mértékben pozitív vagyok, a jelentéktelen dolgokat lesz..rom, a legrosszabb dolgokból pedig a kis apróságokat emelem ki és azoknak örülök. Úgy érzem, olyan mértékű erőt kaptam a változáshoz, hogy hú... Le sem bírom írni... Nagyon boldog vagyok és a saját hasznomra fordítottam, hogy végre teljesítsem az újévi fogadalmaimat.

Innen is nagyon köszönöm ezt a hatalmas erőt annak a fiúnak!<3

Na jó, "röviden" ennyi, hogy miért érdekelnek ezek a dolgok. Ja és bocsánat, hogy csak húztam az idődet a kifejtéssel. Na de a konkrét kérdésem az lenne, hogy hogyan tudhatnék meg ezekről többet? Találok róluk könyvet könyvtárakban/ könyvesboltban? Ha van ezekről könyv írva, tudnátok írni címeket? Interneten hol lehet még ilyenről többet olvasni (ami hiteles is). Tudnátok írni ilyen oldalakat vagy bemásolni linkeket? Nagyon nagyon hálás lennék érte!:)

És előre is köszönöm, ha elolvastad:))


17L



2020. febr. 11. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Bemész a könyvtárba és a könyvesboltba és megkérdezed a könyvtárost és az eladót.

Mi már óvodában tanultunk könyvtárhasználatot, 17 évesen kutatói könyvtárakba jártunk, ahol eredetiben lehet olvasni ezoterikus forrásokat (ókori iratokat).

És vannak ezoterikus klubok, ahol előadásokat lehet hallgatni, sok van fenn belőlük Youtube-on is.

Rengeteg a tanfolyam is.

2020. febr. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Yt.: Mea gold, gunagriha, titok, Domján Laci agykontroll, Tudatalatti hatalma, Bryan Tracy


Pdf, Neville Goodard, és még egy csomó más.


Ami kell, megtalálod

2020. febr. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Reinkarnáció témakörben a következő könyveket tudom jó szívvel a figyelmedbe ajánlani saját tapasztalatból:


dr. Michael Newton: Lelkünk útja (4 kötete jelent meg, mindenképpen sorban, az elsővel kezdve érdemes olvasni őket, mert egymásra épülnek.)


Robert Schwartz: Bátor lelkek


Ez a könyv ismertetője:


"Gyakran, amikor rossz dolgok történnek velünk, szenvedéseink értelmetlennek tűnhetnek. Legnehezebb feladataink mögött azonban számos rejtett cél bújhat meg, melyeket a szerző kutatásai szerint még azelőtt terveztünk el, hogy megszülettünk. Valóban lehetséges, hogy mi választjuk meg életkörülményeinket, kapcsolatainkat és az életünkben bekövetkező eseményeket?

A szerző életében értelmet és célt keresve rátalált a születés előtti életterv felfedezésének útjára, mely alapjaiban változtatja meg a sorsról és szenvedésről alkotott fogalmainkat. A könyvben meghökkentő történetek olvashatók, melyek komoly, életüket nagyban átrendező felismerésekhez, ezáltal a számukra szükséges gyógyuláshoz, s teljes szellemi valójuk átéléséhez vezettek el embereket. Ezek olvasása során fény derül arra, hogy a sorsunkat meghatározó eseményeket mi magunk tervezzük el a születésünk előtt, hogy azok fejlődésünket szolgálják, meghatározva ezzel életünk célját és értelmét.

Ezúton jutunk el a szellemi felébredéshez, mely által szenvedéseinkre többé nem úgy tekintünk, mint értelmetlenül kínzó sorscsapásokra, igazságtalan, életünket feleslegesen megkeserítő fájdalmakra bár azokra önmagában már a könyv olvasása is enyhülést hoz."


[link]



Brian Weiss három könyve: Életek, mesterek / Mesterek üzenetei / Lélektársak


Még egy könyv eszembe jutott: Dr. Joel L. Whitton - Joe Fisher: Létköz (Az eredeti címe 'Life between life - Scientific Eplorations into the Void Separating One Incarnation from the Next')


A "Bátor lelkek" c. könyv kivételével olyan, regressziós hipnózissal foglalkozó pszichológusok, illetve pszichiáterek az általam ajánlott könyvek szerzői, akik több évtizedes munkájuk aalatt végzett előző életekbe visszavezető regressziós hipnózisok révén szereztek gyakorlati tapasztalatot a témában, és a saját esettanulmányaik leírásain keresztül írnak a reinkarnáció témájáról.

2020. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek!<3
2020. febr. 12. 14:43
 5/6 anonim ***** válasza:

Őrangyalról itt tudsz olvasni például, ajánlom:


[link]

2020. febr. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem olvass Abraham Hickset! Az egyik legjobb az ilyen temakban.
2020. febr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!