Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Grabovoji elméletről, könyvérő...

Grabovoji elméletről, könyvéről van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
2020. febr. 13. 11:15
 1/7 anonim ***** válasza:
63%
okleveles bullshit.
2020. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
35%
mindmeghalunk.com! :-DDD
2020. febr. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

BRUHAHAHAHA...


[link]


"A jellegzetes csoporttag nyugdíjkorhatár körül járó nő, az a típus, aki iskolai háttérnek azt adja meg a Facebookon, hogy „Az élet iskolája, ahol az Isten a tanár!!”, így, legalább két felkiáltójellel, munkahelynek meg azt, hogy „fény és szeretet”, vagy valami hasonló. A csoportokban igen élénk közösségi élet zajlik, a tagok a legkülönfélébb problémákra keresnek megoldást, amelyekre a többiek szupergyorsan hozzák a megfelelő csodaszámsorokat Grabovoj könyveiből. Néha ép ésszel szinte felfoghatatlan az a vak hit, ami a diskurzusokból sugárzik, émelyítő mennyiségű szmájli, szívecske és áldás (a Grabovoj-követők szlengjében így kell bejelentkezni, megköszönni valamit, elköszönni, vagy csak jelezni, hogy ott vagyunk: “<3 áldás <3”) kíséretében. Ebből készítettünk is egy kis összeállítást mindenki okulására:"


:-D :-D :-D

2020. febr. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
17%
jogerősen elítélték mint csaló. Szerinted?
2020. febr. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mielőtt lehűtenék a pezsgőt a materialista szemléletű emberek, hogy na, itt egy újabb "bizonyíték" arra, hogy mekkora átverés és marhaság az egész ezotéria, szerintem érdemes lenne átgondolni egy pár dolgot. Nekem nincsen tapasztalatom a kérdésben szereplő dolgokról, viszont ettől a cikktől nagyon szomorú lettem. Elgondolkoztam azon, hogy vajon kiknek állhat az érdekében a téma lejáratása. Ennek az embernek vajon fizettek és fizetnek-e valakik, hogy lejárassa ezt az egészet? És ezek után, miért hisznek neki még mindig ilyen sokan? Miért nem ábrándulnak ki belőle tömegesen? Értem, hogy nagyon hiszékenyek az emberek, de ez akkor is furcsa számomra. Nem kéne a fürdővízzel együtt a gyereket is kiönteni. Tudjuk, hogy sajnos sok a csaló, de benne miért hisznek ennyien még ma is? Jó lenne megtudni az igazságot.

Miközben a materialisták valószínűleg koccintanak, én szomorúan merengek ezeken a dolgokon.

2020. febr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
36%

"Értem, hogy nagyon hiszékenyek az emberek"


Ennyi az egész, nem is kell tovább csűrni a dolgot.

2020. febr. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából bárki kipróbálhatja, nem kerül pénzbe. Be lehet bizonyítani, hogy működik vagy sem.
2023. ápr. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!