Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van olyan indigógyermek, aki...

Van olyan indigógyermek, aki már megváltoztatta a világot?

Figyelt kérdés

Ők a legkülönlegesebbek a világon. Intelligensebbek a felnötteknél, igazságérzetük erős. Nem szerették a hazugságot és az igazságtalanságot, nagyon érzékenyek.Nem lehetett előttük titkolózni, mindig észrevették,ha szüleik titkolnak valamit. Ezek a gyerekek látják a szellemeket, angyalokat és beszélgetnek velük - képességüket van aki megőrizte, és van aki nem. Azéért jöttek, hogy gyógyítsanak. Megváltosztassák a világot.


Mivel sokkal magyasabb az intelligenciájuk a többi embernél, így sok felnőtt kártékonyan, féltékenyen reagált rájuk. Elnevezték őket hiperaktívnak, pedig csak nem bírták a szabályokat, ahogy egy angyali szabad entitás sem bírja. Mi lett velük ? Már 25-35 évesek? Van olyan sikeres ember aki bevallotta, hogy indigó? Hallottam, hogy Rácz Zsófi, aki már egyetemi évei alatt államtitkár lett, azért az nem semmi. Annyira tehetséges volt, hogy már ilyen korán kitűnt a többitől. Nem is volt még olyan ember a Földön, aki diploma előttt ilyen fontos feladatott kapott volna. Látszik, hogy indigógyerek. Tudsz még ilyent? [link]



2020. febr. 14. 08:30
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
85%

első bekezdés: minden kisgyermek ilyen, így születik - csak a szocializáció alatt kiverik belőle, vagy elrontják

második bekezdés: a hiperaktivitáshoz nincs köze. Angyali szabad entitás - igen. "Vigyázzatok, ne vessetek meg egyet se e kicsik közül! Mondom nektek: angyalaik az égben szüntelenül látják mennyei Atyám arcát" Mt18.10

2020. febr. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%
A politikai karrierhez egészen más "képességek" kellenek. De nem vagyok normális, hogy egy ilyen szinten naiv személynek egyáltalán válaszolok:D
2020. febr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Racz Zsofi apja haverja valamelyik Fideszes tagnak, nem emlekszem melyiknek, mindenesetre ez jobban kozrejatszott abban, ahol most van, mint az, hogy mennyire kulonleges.

Nem akarom a kepessegeit kicsinyiteni, mert nyilvan nem ismerem es lehet, hogy ert ahhoz, amit csinal es en is hasznaltam mar ki ilyen lehetosegeket mert nekem is volt protekciom, de hatszel nelkul nem kerult volna ilyen koran oda, ahova.

2020. febr. 14. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
60%

Orbán Viktor

Dr. Kásler Miklós


Ők a plejádi Aleja atlantiszi fejedelem küldöttei egyébként, de minden indigó gyermek az. Azért ide születnek, mert az atlantisziak anyanyelve a magyar volt és csak a magyar nyelv tudásával érhetik el a magasabb léleksíkokat.

Begyógyítják a Föld szívcsakrájának sebeit és visszavezetik a népet a mágusok népének eredeti tanításaihoz, ahol végül mindenki föld-angyallá válik és továbbléphet a marsi dimenzióba, ahol már a szél-angyali fokozatot kell elérni.

Hirdesd te is a szeretet igéjét és az sámán-angyalok fénye legyen veled!

2020. febr. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

"Nem is volt még olyan ember a Földön, aki diploma előttt ilyen fontos feladatott kapott volna."

Deutsch Tamásról mi okból feledkezel meg?

2020. febr. 14. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
55%

Csak egyet tudok. Ő enyhén szólva nagyobb eredményeket ért el, mint holmi földi pozíció.


Leszögezném, hogy a föld megváltása tilos. Borulna a rendszer, ami okkal olyan, amilyen. Ezt nem fejtem ki.


De valóban az összes ilyen ember, s mások is, kik feljebb valóak, változtatgatnak puszta létezésükkel.


Ránéztem zsófira s valóban készségteli, de szívét megfelelő magasságokba rakhatná. No de mindenki eléri a maxot.

2020. febr. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
53%
Az ilyen embereket autistáknak hívják, és mindig is születtek ilyen gyerekek. Nem tudom, miért kell ezt ilyen spirituális maszlagba csomagolni.
2020. febr. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
85%

Első bekezdésedhez van egy kérdésem: forrásmegjelölés? Alultájékozott vagy, mind a részletekben, mind összességében.


Második bekezdés: látom, sem a politika mibenlétével, sem a politikusok természetrajzával nem vagy tisztában. Javaslom a "mém-parazita mém" hipotézis tanulmányozását.

2020. febr. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
68%

Köze sem volt a tehetségéhez, csak jól néz ki, az apja fideszes talpnyaló aki ismeretségei által benyomta a lányát egy ilyen pozícióba, mert a fidesz tudja hogy a felnövő ifjúság nem olyan hülye mint az a sok megvezethető nyugger akik egész nap a tv2, és egyéb média által sugárzott propagandát bámulják mert nincs jobb dolguk, aztán mindent elhisznek. Kérlek hallgass már meg tőle egy interjút... annyira látszik hogy kicsit sem különlegesebb a nála ugyanazt a szakot tanuló embereknél... én fogorvosnak tanulok, még sem dicsőítem magam... pedig innen Zsófika lehet egyből ki is bukna.

Azt ajánlom növessz egy kis agyat, és gondolkozz mielőtt megszólalsz.

2020. febr. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
91%

Hiányolom a harmadik bekezdést:


Önök fizetett politikai hirdetést olvasnak (kérdésnek álcázva).

2020. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!