Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van aki kipróbálta már a...

Juliandewhoreak kérdése:

Van aki kipróbálta már a liftes játékot? Bármi tapasztalat? (:

Figyelt kérdés
Nem nagyon hiszek benne, de nagyon érdekel és gondoltam kipróbálom de elég félős vagyok :'D Bárki aki esetleg kipróbálta tapasztalt valamit?

#emelet #lift #ok #liftjatek
2020. febr. 14. 14:28
 1/10 anonim ***** válasza:
Azmiaz hogy liftes játék?
2020. febr. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Neurotech ***** válasza:
Én sem hallottam ilyenről még
2020. febr. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Valamiféle metafora akar ez lenni? Csak mert fogalmam sincs miről beszélsz(írsz)
2020. febr. 14. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi az a liftes játék? :o Nem félek a liftektől, de csak úgy poénból nem utazgatnék vele fel-le, baromi sok áramot fogyaszt, meg más is vár a liftre általában.
2020. febr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

"Lift egy másik világba

A koreaiak szerint a liftekkel eljuthatunk egy másik világba. Egy párhuzamos univerzumba. A kísérletezéshez menj be egy minimum tízemeletes házba és legyél egyedül a liftben. Nyomd le a 4-2-6-2-40-5 gombokat ebben a sorrendben és készülj fel. Az ötödiken egy nő fog beszállni. Ne nézz a szemébe és ne beszélj vele. Miután belép, nyomd le az első emelet gombját. A lift nem fog engedelmeskedni és felvisz a tizedikre helyett. Hogyha eléred a tizediket, akkor lépj ki a másik világban. Hogyha a nő megkérdezné, merre mész, ne válaszolj. A visszatéréshez használd ugyanazt a kombinációt."


Szerintem erre gondol a kérdező. :D

2020. febr. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
hát hm. Szerintem is sok áramot fogyaszt fölöslegesen, inkább játszunk lépcsős játékot, föl megyünk 4-re lejövünk 2-re és tovább-6-2-4-5, ha találkozunk a lépcsőn egy nővel nem szólunk stb Na milyen? Kipróbáljuk?
2020. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5/6 igen, erre gondoltam:)
2020. febr. 14. 18:34
 8/10 anonim ***** válasza:

Először is, kevés liftben van 40-es gomb, másodszor pedig baromira pazarolja az áramot és a pénzt (amortizáció).

Játszd ugyanezt lépcsővel.

Amúgy értelmetlen, az ezotériába kéne tenni ezt.

2020. febr. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
4 akar lenni az a 40, de csak kikopiztam a cikkből, ahol olvastam, nem javítottam, vszeg elírás. :)
2020. febr. 16. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Neurotech ***** válasza:
És az a nő mennyit kap azért hogy ott legyen?
2020. febr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!