Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ennek mi a magyarázata?

Ennek mi a magyarázata?

Figyelt kérdés
Az a lényeg hogy a szüleim elváltak (jelenleg apámmal élek anyám pedig angliában dolgozik) és még egyszer régebben volt egy olyan mikor már nem volt itt, hogy csak úgy felkeltem, kimentem a szobámból és az egyik székhez odamentem amire anyám egyik itthagyott kabátja volt akasztva és én úgy láttam mintha anyám ott ülne a székben abban a kabátban és én hozzáértem a vállához meg beszéltem hozzá aztán apám odajött hogy mit csinálok nincs ott senki és én akkor visszanéztem a székre és semmi nem volt ott a kabáton kívül. Nem most volt már de eszembe jutott és kíváncsi lettem hogy ennek mi lehet a magyarázata. A válaszotokat nagyon köszönöm!

2020. febr. 21. 23:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
40%
Vannak ilyen kivetülések. Asszem talán annyira vágyik ott lenni, hogy asztrálisan valahogy kivetül oda. Szal nem feltétlenül képzelted, vagy álmodtad. Hanem valahogy talán részben át tudott kerülni oda a tudata; és valahogy az nyilvánult meg látható formában. Érzelmileg picit otthon volt. Szerintem lehet ilyen. Ja meg pl volt egy olyan sztori is , igaztörténet alapján, hogy a csávó meg a csaj új házat akartak venni, és akkor a csaj mindig álmodott egy házban, hogy benne sétál , és akkor elmentek egyszer valahova háznézőbe; és ott egy néni árult egy tök szép házat, és akkor nemtom, így halkan jegyezte meg a néni, vagy nemtom, talán a néni barátnőjének kicsúszott a száján (?) ,hogy szellemek vannak a házban. Ja várjunk, igen, talán a néni barátnője mondta, és akkor a nénivel, aki árulta a házat, talán még nem találkoztak; és akkor amikor a néni meglátta a csajt, amikor mentek háznézőbe a nénihez; akkor felismerte, hogy ő volt a szellem. Szal ténylegesen ki is vetült oda a házba. Másik igaz történetes; amikor valaki bajban volt, és egy barát, aki akkor másik államban volt, kivetült egy másik embernek, aki még időben odaért, és meg tudta menteni. És azt nemtom, hogy a csávó aki kivetült, emlékezett-e rá. Talán nem. De lehet, hogy pl valami angyal vette föl esetleg az ő alakját, és akkor szal így figyelmeztette. Meg volt még valami sztori egy kissrácról, aki elkódorgott az erdőben, és akkor egyszercsak megmarta egy kígyó, és akkor megjelent egy -talán tolószékes- bácsi, és akkor ő meg adott neki talán valami kígyóméreg-kiszívót; és amikor odaértek a szülők, a csávó már nem volt ott; de a leírás alapján ráillett egy csávóra, aki ott valahol az erdő szélén lakott régebben, de pár éve már meghalt. De szal a gyerek meg amúgy ellátta magát; kiszívta a mérget a sebből, meg ilyesmik. Tehát úgy találták meg, és hogy honnan tudta volna egy ilyen tök pici kisgyerek, hogy mit kell ilyenkor csinálni. És szal ez is elvileg megtörtént eset volt.
2020. febr. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
75%
Jobb esetben alva jártál. Rosszabb esetben súlyos mentális zavar, halucináció
2020. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem csak szimplan benezted, elofordul, emberek vagyunk, mind hibazunk, kar mast allitani.
2020. febr. 21. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Annyival még talán ki lehet bővíteni hogy éreztem hogy ottvan tehát mikor a vállához nyúltam éreztem őt de mikor apám szólt mintha felébredtem volna hirtelen előtte meg azt sem tudtam mit csinálok. Meg volt még egy ilyesmi csak akkor az ágyához mentem és ott is kb ez volt
2020. febr. 21. 23:40
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus. Sürgősen.
2020. febr. 22. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Hiányzik anyukád, ez csinálhatja ezeket a dolgokat.

Nekem mikor meghalt anyukám, az utcán ha ugyanolyan kabátban ment valaki előttem vagy akár messzebb, kb. két másodpercig azt gondoltam, hogy az ott anyukám. Aztán persze beütött az agyamba a valóság, miszerint ez lehetetlen. Mégis olyan ó volt addig a két másodpercig azt hinni, hogy él. Szerintem az agyam követelte ki azt a kis szünetet a valóság tényeinek fájdalma alól.

Nem hiszem hogy neked bármi bajod lenne azontúl, hogy hiányzik anyukád.

2020. febr. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
47%
Ismerek olyat, aki ugyanilyet élt át, csak valami fura élőlényt látott, és hozzáért a szarvához. Ezzel cáfolnám a 6#os válaszát. Nem mintha az előtte szóló elméről semmit tudó emberek a 'kár mást gondolni' fideszes gondolkodással jobbak lennének.
2020. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
#6 én is ezt tartom lehetségesnek.
2020. febr. 22. 12:38
 9/11 anonim ***** válasza:
47%
#3 vagyok es nem fideszes, hanem MKKP-s, csak nem vagyok tul spiritualis jellem.
2020. febr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Velem történt már pár hasonló eset:

Egyszer, egy szeles , sötét estén, munkából hazamenet, az egyik ház előtti fán egy akasztott embert véltem látni. Majd közelebb érve láttam, hogy csak egy nagy méretű szemetes zsák akadt a fa ágára furcsa alakzatban.



Más.

A konyhából tartottam a szoba felé és mikor a nyitott fürdőszobaajtó mellett elhaladtam, esküdni mertem volna, hogy egy szürke csuhás alak térdel a fal felé fordulva. Hát, megállt bennem az ütő.

Nos, később kiderült, hogy anyám esőkabátja volt az, egy szögre akasztva...


Harmadik esetben egy félhomályos, téli reggelen arra ébredtem, hogy a tükrös szekrényemen egy hegyes sipkás törpe áll, és karbatett kézzel figyel engem. Sikítva ültem fel az ágyban. Aztán kitisztult a kép és rájöttem, hogy az a karácsonyfa.

2020. febr. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!