Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ezt mivel lehet magyarázni?...

Ezt mivel lehet magyarázni? Miért érdekel engem az a férfi ennyire? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Egy nagyon csúnya fiúról van szó, mielőtt bárki jönne, hogy tetszik és azért érzek így.

Van egy srác akivel az elmúlt pár évben rengetegszer láttuk egymást, mindig különböző helyeken. De nem ismerem, soha nem beszéltünk, és mint mondtam egyáltalán nem egy szépfiú. Mégis mindig úgy éreztem, ha több nem is mi biztos nagyon jó barátok lennénk, meg értenénk egymást, vonzalmat is érzek iránta. Nem sűrűn történik velem ilyen és nem értem mi a magyarázata ennek? Meg ennek a sűrű találkozásnak. Megkellett volna ismernünk egymást? Dolgunk lett volna egymással? Vagy ilyen nincs és csak én beszélem bele?


2020. febr. 22. 13:54
 1/2 anonim ***** válasza:
88%
Először is, mindenkiben lehet valami attraktív dolog. Pl: én tegnap láttam egy fickót, fogalmam sincs milyen idős volt, de nekem általában a csontos keskeny arcú srácok jönnek be világos hajjal. Na ennek ébenfekete hosszú haja volt, kerek arca, ilyen mongolid szabású volt. De volt benne valami amitől úgy zsigerből megcsókoltam volna. Nagyon szép volt a maga különös módján. Van akinek a pattanások ellenére vonzó marad az arca. Vagy még akár az is (szerintem egy lehetőség légyszi ne pontozzatok le) hogy ha van előző élet akkoriban ismerhettétek egymást...?
2020. febr. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 III. A nagy károly ***** válasza:
Több lehetséges opció lehet, a legvalószínűbb az hogy csak egy hétköznapi véletlen, te meg hülye vagy, de az is lehetségeshogy valami mágikus beütés van a dologban, úgymint bájitalok, vagy szerelmi kötés.
2020. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!