Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fontos! Normális az, hogy a...

Fontos! Normális az, hogy a való életet, és amit nézek a tévében, össze mosódik a fejemben, és egybe gondolom?

Figyelt kérdés

Ha ez nem normális, legyetek szívesek és segítsetek!

A válaszokat előre köszönöm szépen!



2020. febr. 25. 09:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A TV-ben sokszor egy ideális világ van. A valós élet ennél lehet komolyabb is és nehezebb is adott esetben..


Próbálj meg kevesebb TV-t, sorozatot, filmet nézni és inkább sétálj egy picit. Vagy ha már nézel valamit, nézzél dokumentum filmeket, amiknek van valóság alapjuk.


Pl.

https://www.youtube.com/watch?v=2X7iI2sGw6A


Kérdezd meg a lelkiismeretedet, hogyan térhetnél vissza a normálba, ha tényleg úgy érzed ez már nem jó..

Szép áldott vidám napot!

2020. febr. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy véletlenül az anyósom? :-D :-D


Nézi ezeket az agyament sorozatokat, és úgy adja elő az ott látottakat, mintha a való életben is AZ lenne. Legyen az Mi kis falunk, házasodna a gazda, örökösök, stb. stb.


:)))

2020. febr. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2/2 Nem vagyok az anyósod!

Tetszenek a válaszaitok, remélem sokat segítenek.

2020. febr. 25. 10:51
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

# 3/ : természetesen csak viccesen írtam, hogy akár az anyósom is lehetnél. :)


Amúgy jársz társaságba, mozogsz a való világban, vagy befelé fordulva otthon tv/net az életed???

2020. febr. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4/4 Szoktam mozogni a világban, és van úgy mikor otthon vagyok.
2020. febr. 25. 11:58
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Te is tudod, hogy nem normális. Ha viszont rögeszméddé válik, hogy amit látsz az a valóság és nem tudsz különbséget tenni, élesen elhatárolni a valóságot a fikciótól akkor célszerű felkeresni egy szakembert.
2020. febr. 25. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Sajnos ez orvosi eset.
2020. febr. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

miképpen mosódik össze?

ha úgy, hogy tetszik egy karakter s hasonlóan kezdesz el viselkedni? vagy a sztorit a témáját meglátod a valóságban is?

2020. márc. 1. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
A szrotit, témáját meglátom, a valóságban is.
2020. márc. 1. 12:13
 10/10 anonim ***** válasza:
mivel a témák, a valóságból erednek, aktuális problémából, nézetekből, politikából. Így igen, normális ha látsz köztük párhuzamot...
2020. márc. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!