Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki segítene aki hisz a...

Valaki segítene aki hisz a szellemekben? Kérem csak komoly válaszok jöjjenek!

Figyelt kérdés

Először is leszögezném én ezidáig nem hittem szellemekben, paranormális dolgokban. Azonban ma történt velem egy számomra elég ijesztő dolog...


Azt figyeltem meg, hogyha a barátom nélkül alszom el, mindig valami rosszat álmodok. Fogkiesés (ez nagyon gyakori, kb minden héten 1x), élő ismerőseim félholtan szenvednek stb. A párom korán jár dolgozni, fel szoktam kelni vele, aztán utána visszaalszom. Ennek viszont nincs jó vége, mint például ma sem...


Van hogy csak alapzaj mellett tudok elaludni, ilyenkor kapcsolok tv-t vagy laptopról nézek halkan videót. Ma a laptopot választottam. Becsuktam a szemem és elkezdett zúgni a fülem, de brutálisan hangosan. Eléggé furcsálltam, odakaptam volna a fülemhez, de a kezem nem mozdult, próbáltam mozdítani a lábaim és olyan volt mintha lebénultam volna. Aztán a hangos fülzúgás mellett, hallottam, hogy valaki mászkál az ágy körül. Nagyon megijedtem, próbáltam volna kiabálni, de nem volt hangom sem. Próbáltam kinyitni résnyire a szemem, ami sikerült is és akkor láttam a szemem sarkából, hogy egy fehér ruhás, sötét színű nadrágot viselő (nő?!) áll az ágyam mellett, majd letérdelt. Az alakja alapján gondolom, hogy nő lehetett, az arcát nem láttam. Amikor letérdelt felerősödtek a hangok: a fülzúgás, a halk videó a laptopról, és a veszekedést is hallottam a szomszédból (párom ikerházban lakik és nagyon vékony az elválasztó fal, így áthallatszik ha hangosabban beszélnek). Ezek mind egyszerre hangosan szóltak a fejemben, hirtelen azt hittem megbolondultam. Nehezen ki tudtam szakadni a helyzetből, egyből mentem a fürdőszobába mosakodni. Nagyon nagyon megijedtem, ilyen soha nem történt még velem.


Nem szeretném, hogy megismétlődjön. Mit tegyek, hogy ez ne fordulhasson elő többet?



20/L



2020. febr. 25. 13:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Az alvásparalízisnek olvass utána, mert amit itt leírtál az nagyon arra utal, sok emberrel megtörténik, nekem is volt már.
2020. febr. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

Itt egy részlet az alvásparalízis cikkből:


Az alvásparalízis az egyik legijesztőbb alvásprobléma, amellyel még mindig nem tudunk mit kezdeni – a szenvedő alanyok gyakorlatilag ébren élik át rémálmukat úgy, hogy közben nem tudnak mozogni. A jelenség elalvás előtt vagy ébredés után jelentkezik leggyakrabban. Azok, akik átélték, arról számoltak be, hogy bénultan fekszenek az ágyukban, miközben rémálmokba illő alakok közelednek feléjük, ők pedig rettegve, tehetetlenül végignézik.

2020. febr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Utána nézek!
2020. febr. 25. 13:29
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Aha, és mi valójában az alvásparalízis? Olyan nagyvonalúan dobálóznak ezzel mindig, holott tudományosan sincs egyértelmű magyarázata.
2020. febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
32%

"holott tudományosan sincs egyértelmű magyarázata."

A szellemeknek, szellemjárásnak pedig van?

2020. febr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Szerintem is álomparalízis. Velem gyakran történt gyerekkoromban, többször sikítva keltem fel. Akkor kezdődik, amikor a párod elmegy? Lehet, hogy gyerekes, de nekem mindig segített a hatalmas plüssmackóm mert nyugtató volt valami nagyot és puhát átölelni.


De lehet szellem is, az sem kizárt. Régi-e a lakásotok?

2020. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

A rossz álmok mindig akkor jönnek. :/

A háznak nem volt előző lakója, 16 éves a ház. Mindenesetre elég mély nyomot hagyott bennem az eset.

2020. febr. 25. 21:32
 8/11 anonim ***** válasza:
11%

Erősen szorongásos álmaid vannak, ezek jöttek a felszínre egy alvásparalízis "gyanús" álom során. A párod jelenléte megnyugtat és ilyenkor nem jelentkeznek az álmok (vagy legalábbis enyhébbek).

Mindenképpen felkeresnék egy szakembert (pszichológust) mert az nem normális, hogy nem tudsz aludni, nem tudod kipihenni magad!

2020. febr. 25. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szellemek:

Milyen környezet kedvez nekik?

Párás, nedves, gomolygós környezet kedvez nekik. Sok víz.

Nyugat, azt mondjuk erre.


A másik:

Neked mi a karaktered?

Vizes karakter vagy? Milyen jellegű vagy?


Így vizsgáljuk a kölcsönhatásokat.


Semmit magában nem értelmezünk.


Mi a legjobb megértés?

Az, ami Benned keletkezik.


Gondolat és érzés. Gondolkodva érezni, érezve gondolkodni. Úgy jelennek meg a dolgok. És a megoldások is.


Lehet, hogy van valami tisztánlátó, tisztánérző stb. ... valamilyen képességed, ami kibontakozóban van.


Miért nevezzük tisztának?

Azért tiszta (az érzékelés), mert a profánon túl, a profán előtt történik.


Mi a profán?

A látható, a mérhető, a közönséges érzékekkel is érzékelhető.


A barátod lezárja a dolgokat. Ezek a dolgok akkor működnek, mikor az ember egyedül van. Beavatás, próbák stb.: ez is csak úgy működik, mindig egyedül kell lenni.


Nálam is így működnek a dolgok, ezért tapasztalatból mondom.


Kapcsolod ezt-azt (TV-t stb.): az azt jelenti, hogy menekülsz.


(szabály)

Örökké senki sem menekülhet.


Én tapasztaltam erős entitást, de nem úgy, ahogy Ti. Nem az ágyban, hanem nappali tudattal. Ez egy finom látás. Finomabban történik, mint a profán látás (érzékelés).


Elég sokótoknak vannak ilyesmi élményei, mint Neked. Ágy körül járkálás és társai.


„ Próbáltam kinyitni résnyire a szemem, ami sikerült is és akkor láttam a szemem sarkából, hogy „


Így van, ez így működik … finoman … nem direktben odanézni.


(kérdés)

Milyen érzésed volt ott és akkor az ágyadhoz letérdelő nővel (alakkal) kapcsolatban.


Tudod, mi történt?

Amikor hozzád hajolt, az érzékelésed felerősödött. Lehet, hogy a finom érzékeid is felerősödtek. Az idővonaladon próbálj meg visszamenni oda és akkor legyél benne újra az élményben. Így lehet megismerni és megérteni azt, hogy mi is történt.


„Ezek mind egyszerre hangosan szóltak a fejemben, hirtelen azt hittem megbolondultam. „


Intenzívebb lett az érzékelési módod. Hirtelen megijedtél, elmenekültél. Ez így szokott lenni.


Tudod, mit jelent ez?

Azt, hogy nem vagy teljesen mugli. Van Benned valami. Sokan full muglik. Nem lehet velük semmit kezdeni. :)


Mentél a fürdőszobába mosakodni.

Hogy lemosd az élményt és az élmény energiáját.


Még életed során fogsz tapasztalni dolgokat. Nem kell azért félned szerintem. Fel a fejjel!


Üdvözlettel: A férfi, aki nem tud semmit.

2020. febr. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a ház emlékezetéből idéződik fel valami.


„Alvásparalízis”: van egy szavunk és azt gondoljuk, a dolgot tudjuk.

Ez a bal agyfélteke. Ez még nem a belülről ismerés.


Ez a dolog szerintem nem a pszichológushoz tartozik (aki általában teljesen profán és mugli).


Miért gondoljátok, hogy ez az Ő (a Kérdező) valósága?

Lehetséges, hogy valamit érzékel, ami valamilyen szinten ott van… például egy „energia-lenyomat”?


(kérdés)

Mi a háznak az előélete?

Történtek-e benne ismétlődően (pl.) „említésre méltó” dolgok benne?


Templomi tömjént itt tudsz venni:

[link]


Hited meg legyen!

Nem kell fanatikusnak lenni, de meg lehet a szellem ereje által azt a házat tisztítani.

(Az a jó tömjén, amit a templomban használnak. A profán az profán, hiába tömjén.)


Az a baj, hogy erre is születni kell, hogy valaki ezt meg tudja csinálni.

Tehát: nem biztos, hogy sikerül.


Ez egy jó kis bolt egyébként. Én szeretem.


Egy nő (vagy női tudat) finom receptor. Finoman foghat hatásokat.

Erre azt hiszik, hogy őt kell „kezelni”.

Nem az övé a hatás. Ő finoman fogta.


Miért tudta finoman fogni?

Mert még nem olyan durva struktúra, mint az emberek 90%-a. Ez mellette szól.


A profánokra ugyanaz vonatkozik, attól függetlenül, hogy nem érzékelik. Ez van.


Két tudat (két működési mód):

- nappali tudat

- éjszakai tudat.


Az éjszakai tudattal érzékeljük a „szokatlan” dolgokat, nem a nappalival.


Mi a másik?

A Hold állása.


Az még sokat oda tehet, meg a körülmények.

2020. febr. 26. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!