Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Melyek a kedvenc Atlantiszos...

Melyek a kedvenc Atlantiszos könyveitek?

Figyelt kérdés

2020. febr. 26. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Charles Berlitz összefoglaló műve, ami magyarul is megjelent
2020. febr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Berlitz könyve is jó, de ott van Eckard Strohm Atlantisz angyalai és Atlantisz mestertudása című könyve is, ez utóbbiak ezoterikus szemszögből írják le Atlantiszt. Ignatius Donnelly könyve, az Atlantisz, az özönvíz előtti világ alapnak számít ebben a témában, ez nekem még nincsen meg, ez nemrég jelent meg.

De sok olyan könyvem van, ami részben szól Atlantiszról, tehát egyes fejezetek.

Mindent egybevetve, nekem ezek közül nincsen kedvencem, mert mind nagyon jó.

2020. febr. 27. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként nagy örömmel olvastam ezt a kérdést, nagyon jó látni, hogy másokat is érdekel ez a téma.

Még ide írom Várkonyi Nándor Szíriát oszlopai című könyvét, Graham Hancock-tól a Mélység titkait, Yliaster Daleth Elveszett világok, okkult birodalmak, aztán Simon Cox és Mark Foster Atlantisz című könyveit is.

2020. febr. 27. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De azt olvasom, hogy a Sziriat ​oszlopai c. könyvből a nem cenzúrázott változatot kb. képtelenség beszerezni.
2020. febr. 28. 11:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez sajnálatos, szomorú dolog.
2020. febr. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van a Hihetetlen magazinnak is egy ilyen témájú különszáma, amiben csak erről és hasonló dolgokról van szó. Talán még beszerezhető valahol, tavaly jelent meg.
2020. febr. 29. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!