Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vonzás törvénye a szerelemben!...

Vonzás törvénye a szerelemben! Sikersztorik? Hogy csináltátok/csináljátok?

Figyelt kérdés
2020. márc. 1. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

Mindig azt vonzod be, aki a tudatállapotodnak megfelelő. Már eleve egy mágnes vagy, nem kell mágnessé változnod.

A vonzás törvényét nem tudod használni, mivel már most, ebben a pillanatban is aszerint teremtődik a valóságod.

2020. márc. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

#2 nem sokat, van akinek nem is kell...

De működik, ahogy #1 is mondja

2020. márc. 1. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én 16 évesen leírtam milyen tulajdonságokat szeretnék tapasztalni a páromban, kb 10 pontban. Majdnem minden este elolvastam, és elképzeltem milyen érzés lesz. 3 hónap múlva találkoztam vele. Az volt benne a félelmetes, hogy pontosan abból a városban lakott, amit leírtam, habár én 70 km-re laktam tőle, és ott találkoztunk az én városomban, mert épp átutazott. Akkor még ott nem ismerkedtünk meg jobban. Ezután fél évre kezdtünk beszélgetni. Azóta is együtt vagyunk.
2020. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én magamban végig gondoltam milyen tulajdonságok legyenek meg benne és idővel be is jött.
2020. márc. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
39%

Én meg tegnap nagyon akartam ma reggelire tojásrántottát enni, ezért elkezdtem bevonzani.


Lementem a boltba, vettem tojást, aztán ma reggel meg is csináltam reggelire. whao vonzás törvénye. tényleg működik.


(agyrák)

2020. márc. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!