Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha nekem tetszik valaki, de...

Ha nekem tetszik valaki, de sehogy nem alakul úgy a helyzet, hogy megismerjem, akkor reménytelen az egész?

Figyelt kérdés
Ezoterikus szempontból kérdezem. Vannak esetleg jelek?

2020. márc. 12. 18:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem reménytelen. Teremtsed meg a helyztetet ha magától nem jön. Ha nem tudod akkor tényleg reménytelen
2020. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Jól szólt előttem a másik 69% -os kolléga. :)

Amúgy, esetleg határozd el, hogy lesz olyan helyzet, amiben meg tudod szólítani. Vagy simán legyél bátor. :):) (nem tudom.:))

2020. márc. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Most hogy határozatlan ideig nem lehet egyetemre menni nem hinném, hogy lenne helyzet. 🥺
2020. márc. 12. 20:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha valami eddig A úton nem jött be, ott van még más útlehetőség.
2020. márc. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
48%

Akkor többet kell tenned érte.

De lehet, hogy nem érett meg a helyzet.

Ezt csak egy médium tudná megmondani.

2020. márc. 12. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

3: Jajnemár.:))

Neten nem tudod elérni?

Telefonon?

Ismerősökkel üzenve?

2020. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
De ismered, nem? Tetszetek egymásnak? Ha igen, akkor van esély, ha nem nyit feléd akkor nincs.
2020. márc. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Nem nyit, de tulajdonképpen nem is ismerjük egymást, emiatt pedig én sem merek semmit csinálni, könnyebb csöndben szenvedni..🤷🏼‍♀️
2020. márc. 12. 22:22
 9/23 anonim ***** válasza:
Nemsoká kinyit újra az egyetem, akkor láthatod. Nyiss felé te, egyszer megéri. Ha nem reagál, akkor felejtős, nem tetszel neki eléggé.
2020. márc. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy a mai világban a külső a legfontosabb, de “ami igazán fontos az a szemnek láthatatlan.” :) Ezért is bánt, hogy lehet külsőre nem vagyok az esete, de ha megismerne, akkor láthatná, hogy milyen is vagyok valójában. Utolsó kapaszkodóként tényleg már az ezotéria maradt..
2020. márc. 12. 23:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!