Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha valakivel találkoznunk...

Ha valakivel találkoznunk kell azzal úgyis fogunk? Mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
2020. márc. 20. 20:48
1 2
 1/14 anonim válasza:
100%
a valasz a kerdesre igen..en errol megvagyok gyozodve. nagyon sokszor fordult mar velem elo olyan h epp akivel nem akartam, v temaba volt , vagy epp jaj nem megyek ne h ossze fussak vele es tuti h akkor ő pont ott jott. mindennek oka van , minden talalkozasnak
2020. márc. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Nekem például találkoznom kellett a nevelőtisztemmel, és találkoztam is.
2020. márc. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
47%
Kezdek hinni benne.
2020. márc. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát elméletileg igen. Én hiszek benne. Mondhatjuk igen.
2020. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
80%
Így gondolom a koronavírussal kapcsolatban is!
2020. márc. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Van benne igazság. De mi van akkor, ha a sors, vagy a mindenható, vagy hót mindegy, minek nevezzük tudja, hogy "nekem" taliznom kell egy izlandi nővel, de én közben meg sosem megyek Izlandra?
2020. márc. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Akkor azt is megoldja!:) Egyébként szerintem még ilyen potenciális útitársak is vannak; mert pl van olyan, hogy például kérdéses egy gyereknek a születési időpontja csak mondjuk ilyen asztrológia alapján látszik, hogy vagy ennek az évnek ebben az időszakában, vagy ennek az évnek ebben az időszakában, vagy ennek az évnek ebben az időszakában); és akkor arra gondolok, hogy például 3 olyan lehetőség van, ahova fog járni mondjuk iskolában akikkel összekerül osztálytársakként, és akik mondjuk hatnak rá; és szóvals zerintem olyan lehetőségek vannak, tehát hogy mondjuk itt most 3 variációt mondtam hasraütés szerűen -de írhattam volna akár mást is- tehát hogy például, ha ezekkel a gyerekekkel kerül egy csoportba, akkor ővelük , őközöttük is tudhat jó sok karmát törleszteni; ha a másik osztályba kerül, akkor lehetőleg ott is tudhasson; vagy ha a harmadikba, akkor ott mondjuk egy kicsit kevesebbet tud majd törleszteni, de ott is lesznek karmikus kapcsolatok. Én így képzelem. Meg még, "ha a hegy nem megy Mohamedhez, akkor Mohamed megy a hegyhez", tehát akkor úgy intézi pl Isten , vagy valami felsőbb erő, hogy ő menjen oda, ahol te vagy, vagy pl tök váratlan helyen, ami egyikőtöknek sem fő célpont, ahol átutazóban vagytok, mondjuk egy reptéren fogtok találkozni, ahol mindketten mondjuk csak átszálltok másik repülőtérre. Ha ez van a sorsotokban megírva. És lehet, hogy pl csak volt egy nagyon erős késztetésed, hogy neked valahova el kell jutni, és közben útba esett egy hely , ahol találkoztatok,és ha a sorsban úgy terveztétek születésetek előtt, hogy kapcsolatban is maradtok, theát nem csak 5 percre terveztétek, akkor meg akkor úgy lesz. Tehát a sors meg pedig tudja úgy irányítani a dolgokat, mozgatni a szálakat, hogy az útjaitok még a leg reménytelenebb helyzetből is keresztezzék egymást.
2020. márc. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

*tehát valahogy a sors megoldja, mert "rafinált":)

Amúgy a sorsot magát nem egy személyként képzelem el, de van valami intelligens erő, ami a sorsot mozgatja. Jaj, tényleg, múltkor néztem meg a Sorsügynökség című filmet, az például tök jó felvetéseket tartalmaz, abszolút témába vágom film, tudom ajánlani szeretettel.

2020. márc. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

*jav. : témába vágó.


Röviden: Van egy pasi és egy csaj, akik találkoznak, de a sorsügynökség szerint, az ő dokumentumaik alapján nekik nem kellett volna találkozniuk (egyiknek magára kellett volna öntenie a kávét, hogy késsen 10 percet) , és akkor megpróbálják "kijavítani a bakit", csakhogy ők ezt nem akarják.

2020. márc. 20. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt, hogy önellentmondásos és egyben saját magában evidens a kérdéskör. Ha valakivel "találkoznod kell" de nem találkozol vele akkor honnan tudod hogy találkoznod kellett volna vele ha egyszer nem ismered? Ha meg találkoztál vele, akkor nyilvánvalóan találkoznotok kellett.

Az számít inkább hogy közelíted meg a kérdést. Ha úgy, hogy vársz-vársz eljön majd az igazi akkor rosszul közelíted meg. Mert már lehet rég eljött csak nem vetted észre. Ha meg már ott van akkor örülj neki, hogy a Sors az utadba sodorta és tegyél meg mindent hogy megragad a szerencsédet.

2020. márc. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!