Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Vannak vagy voltak olyanok,...

Vannak vagy voltak olyanok, akik távolbalátással vagy asztrális utazással eljutottak más bolygókra?

Figyelt kérdés
Ha igen, miket láttak ott?És mi a különbség a két módszer között?
2020. márc. 24. 10:50
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Ma nincs olyan ember ezen a Földön, aki ép ésszel ezt elbírná. A maradék, aki erről úgy beszél, hogy az biztos és tuti, ő tudja és megcsinálta, az csak hazudozik.


Ha pl. emlékeznél az előző életedre, csak néhány kockányira is, az iszonyatos teher volna, és nem sok olyan van ma sem, aki ezt a terhet cíipelni tudja. Mit akarsz te másik bolygóktól, amikor itt is gyerekcipőben jár az emberiség?

2020. márc. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Engem érdekel, hogy mi van más bolygókon, és még rengeteg embert. Miért hazudnak, akik azt mondják, és miért nem lehet ezt kibírni? Ezek szerint ezekben a módszerekben is van jelentősége a távolságnak?

Az egyértelmű, hogy összességében véve gyerekcipőben jár az emberiség, de ez vajon miért van? Hogyha a reinkarnációból indulunk ki, akkor már ki tudja, hogy milyen régóta inkarnálódunk ide a Földre, és még mindig itt tartunk? Van itt kérdés bőven.

2020. márc. 25. 10:56
 3/9 A kérdező kommentje:
Az előző életek emlékeit azt értem, hogy nagy teher lenne, de még talán azt is fel lehetne dolgozni, hiszen már elmúlt, és nem lehet változtatni rajta. Na mindegy, a kérdésem az nem erre vonatkozik.
2020. márc. 25. 10:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Benned vannak ezek a bolygók, ahogy a Föld bolygó is benned van, nem te vagy a Földön, hanem a Föld bolygó van benned. Nem véletlenül irányítják a figyelmedet befelé a mesterek, megéled, hogy te teremted magadnak ezt a mozit.
2020. márc. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

távolbalátás: nincs ilyen.

asztrális utazás: nincs ilyen.


Amit írtam az előző hozzászólásban, csak a szokásos szerencse-sütis humbug, mert hiába tudsz valamit elméletben, ha nem teszed krízishelyzetben. Ezért fontos a sparing, a szabadküzdelem, erre csak a boksz képes, a többi humbuk.

2020. márc. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Miért hazudnak, akik azt mondják, és miért nem lehet ezt kibírni?"


Mert az alap hazugság, mint amikor mintha azt mondanák "az atom osztatathatatlan, de ne próbáld ezt kutatni, mert mi tudjuk, az atom oszthatatlan, és ne kutasd mert egy szörnyű medve kergetni kezd és megesz"


Ugye az atom osztható, de megfélemlítelek, hogy ne kutasd mert...

Itt meg azért mert kamu a reinkarnáció,azért monják. pl. szellemidézés ez is kamu, és kitalálnak minden ijesztőt, hogy ne kutasd a témát, mert kiderül mekkora kamu.

2020. márc. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ezt nem értem, mi az, hogy kamu a reinkarnáció meg amiket kérdeztem? Te egy materialista ember vagy, vagy micsoda? Azt nem írtam le, hogy ne írjanak olyanok, akik nem hisznek ebben az egészben!
2020. márc. 27. 09:35
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha hiszel benne az kevés. Hatmillió volt, kutathatod?
2020. márc. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért kevés? Mi volt hatmillió? Fogalmazz érthetően!
2020. márc. 27. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!