Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ezotéria » Egyéb kérdések

A kérdés

Aki ismeri a lent megadott Jóga nidra könyvet! Mi a véleményed a könyvről? Tartalmas? Érdemes megvenni?

[link]

Keress kérdéseket hasonló témákban: filozófia, nyugalom, jog, állapot, tudatállapot, kikapcsolódás, tartalom, könyv

márc. 25. 13:25  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Saraswati, úgyhogy igen.

A válaszíró 51%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/13Időpont márc. 25. 23:43 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi.

Ha valaki még bővebben is tud nyilatkozni, írjon!

# 2/13Időpont márc. 26. 10:28 Privát üzenet
Tudok bővebben is, olvastam egy másik könyvét és alkalmazom is a gyakorlatokat. részletes. megéri.

# 3/13Időpont márc. 26. 17:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó! Köszi! Már épp készültünk megvenni, de kiderült, hogy most nem lehet kapni. :/

# 4/13Időpont márc. 26. 18:45 Privát üzenet
most én is szüneteltetem a könyvvásárlást bizonyos okok miatt... De addig is marad a pdf-ek keresése interneten a könyvről.

# 5/13Időpont márc. 26. 18:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem.

# 6/13Időpont márc. 26. 19:34 Privát üzenet
Nem rossz könyv, de ha most vágsz bele a jógába, akkor várd meg amíg véget ér a járvány és először menj el személyesen pár jóga órára. Teljesen másképpen fogod tudni (sokkal hatékonyabban) hasznosítani az elméletet ha már van gyakorlati tapasztalatod amire támaszkodhatsz.

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/13Időpont márc. 27. 00:40 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi. Nem most "vágok bele".

# 8/13Időpont márc. 27. 02:26 Privát üzenet

Én az elsők közt vagyok és nem javasolnám a jógaórát.

Lehet, valami tanár írta, de már maga a jóga fogalmával sincs tisztában.

A pózok nem egyelők a jógával.

A jóga a test és lélek felemelése.

Nyugodtan tanuld csak a könyvből a pózokat úgy, ahogy neked tetszik. :)

Különben is, sok pózhoz idő kell, mert nem fog egyből menni. Én egy hónapja tanulok minuszból egy alap pózt és kell is hozzá ennyi. Egy "jóga" óra ehhez képest semmit nem ér.

Magad is tudod ezeket gyakorolni egy jó könyvvel, hisz erre van. Rosszul nem csinálhatod, csak lényeges az egyenes gerinc sok gyakorlatban és hogy szoktasd magad hozzá.

De ahogy jónak érzed, ez az én javaslatom. :)

# 9/13Időpont márc. 28. 14:27 Privát üzenet

de azzal érhetsz el legnagyobb sikereket, ha magadnak tanulod.

azt nem tudom, spirituális szándékból csinálod e te is, de mi, akik spirituális szándékból csináljuk, egyedül is megtanulhatjuk és lényeges, hogy pózok közben a megadott csakrákra összpontosítsunk, így energizálhatjuk azokat.

Meg majd építhetsz össze magadnak is egy sorozatot, de ez a jógaórás dolog ez nonszensz szerintem.

Tanuld otthon! :)

# 10/13Időpont márc. 28. 14:30 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Érdemes megvenni Richard Bandler Élj úgy, ahogyan szeretnél! Könyvet?
Valakinek megvan az Omyno 2? Szeretném megvenni, ha eladná.
Hol tudom megvenni Abraham Hicks A vonzás törvénye c. könyvet?
Hol tudom megvenni Paál Zoltán - Arvisurák c. könyvét?
Mit jelképez Popper Péter nyaklánca, kaphato Ugyanilyen valahol, ha igen, hol lehet megvenni, milyen nyakláncot kell kérni a boltban?
Titok hívők! Érdemes megvenni a könyveket?

Kérdések az Ezotéria rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!