Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Aki ismeri a lent megadott...

Aki ismeri a lent megadott Jóga nidra könyvet! Mi a véleményed a könyvről? Tartalmas? Érdemes megvenni?

Figyelt kérdés
[link]

2020. márc. 25. 13:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Saraswati, úgyhogy igen.
2020. márc. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszi.


Ha valaki még bővebben is tud nyilatkozni, írjon!

2020. márc. 26. 10:28
 3/13 anonim ***** válasza:
Tudok bővebben is, olvastam egy másik könyvét és alkalmazom is a gyakorlatokat. részletes. megéri.
2020. márc. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Jó! Köszi! Már épp készültünk megvenni, de kiderült, hogy most nem lehet kapni. :/
2020. márc. 26. 18:45
 5/13 anonim ***** válasza:
most én is szüneteltetem a könyvvásárlást bizonyos okok miatt... De addig is marad a pdf-ek keresése interneten a könyvről.
2020. márc. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Értem.
2020. márc. 26. 19:34
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem rossz könyv, de ha most vágsz bele a jógába, akkor várd meg amíg véget ér a járvány és először menj el személyesen pár jóga órára. Teljesen másképpen fogod tudni (sokkal hatékonyabban) hasznosítani az elméletet ha már van gyakorlati tapasztalatod amire támaszkodhatsz.
2020. márc. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem most "vágok bele".
2020. márc. 27. 02:26
 9/13 anonim ***** válasza:

Én az elsők közt vagyok és nem javasolnám a jógaórát.

Lehet, valami tanár írta, de már maga a jóga fogalmával sincs tisztában.

A pózok nem egyelők a jógával.

A jóga a test és lélek felemelése.

Nyugodtan tanuld csak a könyvből a pózokat úgy, ahogy neked tetszik. :)

Különben is, sok pózhoz idő kell, mert nem fog egyből menni. Én egy hónapja tanulok minuszból egy alap pózt és kell is hozzá ennyi. Egy "jóga" óra ehhez képest semmit nem ér.

Magad is tudod ezeket gyakorolni egy jó könyvvel, hisz erre van. Rosszul nem csinálhatod, csak lényeges az egyenes gerinc sok gyakorlatban és hogy szoktasd magad hozzá.

De ahogy jónak érzed, ez az én javaslatom. :)

2020. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

de azzal érhetsz el legnagyobb sikereket, ha magadnak tanulod.

azt nem tudom, spirituális szándékból csinálod e te is, de mi, akik spirituális szándékból csináljuk, egyedül is megtanulhatjuk és lényeges, hogy pózok közben a megadott csakrákra összpontosítsunk, így energizálhatjuk azokat.

Meg majd építhetsz össze magadnak is egy sorozatot, de ez a jógaórás dolog ez nonszensz szerintem.

Tanuld otthon! :)

2020. márc. 28. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!