Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ki hisz a Flat Earth elméletbe...

RaspberryRoseLilac kérdése:

Ki hisz a Flat Earth elméletben itt?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Szerintem egy tűzharcot fogok itt indítani...

Flat earthesek mi alapján hisztek abban, hogy a Föld lapos? Ha lapos, akkor olyan lenne mintha egy CD lenne egy burkolatban (firmament), vagy van egy teljesen más elképzelésetek is a kinézetéről? Vonjatok már be egy kicsit ebbe a témába. Meg láttam dokumentum filmeket, miszerint az univerzum nem is vákum hanem vízzel van tele, ezt a vizet a firmament különíti el a földtől ( valahogy így volt talán), erről ti mit gondoltok? Na meg mi van a többi bolygóval, azok elvileg gömb alakúak nem, vagy nem is léteznek csak kamu? Ezzel a vízes unvierzumhoz is visszatérbe sok videót láttam, hogy teleszkópon néznek csillagokat, bolygókat és egyáltalán nem úgy viselkednek, nem úgy néznek ki mint alapból. Olyan mintha víz alatt néznénk őket és a víz miatt is "vibrál, cikázik" Szerintem elég érdekes dolgok ezek hinni természetesen én nem hiszek bennük, de elmélkedni lehet nem? Milyen lenne ha ez meg ez lenne. De azért képzeljétek már el milyen lenne, ha az univerzum tényleg vízzel lenne tele nem vákummal, és a föld nem mondom hogy lapos hanem ilyen félgömb alak mint a képken is lehet látni. Sok képen a föld úgy néz ki mintha ketté lenne vágva, lapos az alja és ott van a burkolat fölötte. Mit gonodltok erről? Várom a minnél színesebb és feltételezhetlen teóriáitokat, hogy ti mit gondoltok, miben hisztek. (bocsi a helyesírási hibákért) 22l. Amúgy belegondolva én is kezdem kicsit elhinni ezt a lapos föld dolgot, hinni lehet nem igaz, attól hogy más évrek vannak ellene úgy lehet hinni benne mint a kitalált mesékben mint a fogtündér vagy kraken. Na várom a kommenteket.



2020. ápr. 3. 04:05
 1/8 anonim ***** válasza:
9%
Én a balatonban nem hiszek...
2020. ápr. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 The Wounded Eagle válasza:
58%

Ennyi baromságot még én nem láttam egy kérdésben xd

gömb!!!! vagy is hasonló...

Csak utazz egy kört az egyenlítő mentén. Nem fogsz a két vég pont között le esni portál sem lesz...

Víz az űrben..? Hát még az talán lehetne igaz de akkor több lenne a lakott bolygó sanszos. Ha már a víz az alap feltétel az életnek. Legalábbis itt

2020. ápr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Caak az elso ket mondatig olvastam, nyilvanvalo provokacio a kerdes.

Ezerszer volt msr tema, talan mielott kiirod ra kellene keresni.

Amugy meg lapos es kesz. Mindenki abban hisz smiben akat, semmi kozod hozza.

2020. ápr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Épp ez az mindenki azt hisz amit akar és nem PROVOKÁCIÓ CSAK KÍVÁNCSI VOLTAM A VÉLEMÉNYETEKRE..amúgy meg ezeket nem én találtam ki hanem olvastam fórumokon és videókat láttam...nem rossz indulatból kérdeztem, nem is értem miért mindig a rosszat feltételezik itt a legtöbben...nagyon megsértettek a válaszok persze mit is várhatok itt a gyk nem? semmi értelmes csak ostoba tolakodó, és kötekedő baromfik na csá
2020. ápr. 3. 07:48
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Arra nem birsz valaszolni hogy mi a joisten pallosàèrt nem keresel ra a temara amikor ezerszer voltmar. - ja mert buta vagy mint a fold. Na csa
2020. ápr. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem a lapos föld elmélet olyan mintha azt mondanám hogy a hold sajtból van. Én nem hiszek benne
2020. ápr. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Azért nem keresek rá a témára mert én kérdezek itt és jogom van kérdezni itt elvégre gyakor kérdések istenem ennyi agyhalott...semmi közöd hozzá egyébként is jössz ide azt osztod a negatívitést...takarodj
2020. ápr. 3. 16:48
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy leszögezném éN NEM HISZEK BENNE CSAK ÉRDEKLŐDTEM KI AZ AKI IGEN ÉS MILYEN TEÓRIÁKBAN HISZ MÉG MIÉRT KELL LEOLTANI? Istenem, ennyi rossz indulatú embert...
2020. ápr. 3. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!