Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Tényleg létezik aura? Látható...

Tényleg létezik aura? Látható? Érzékelhető? Fejleszthető? Sok kérdésem van a témában ezzel kapcsolatban

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben végignéztem a Hunter x hunter című animét és elgondolkodtam azon tényleg létezik-e az aura? Tényleg vannak bennünk olyan energia kapuk (nem tudom máshogy írni) amelyek megnyitásával fejleszthetjük magunkat?


Link: [link]

Ebből az első 40 másodpercben elhangozottak érdekelnének, ehhez hasonló valami tényleg létezik a testünkben amiről sokan nem tudunk? Ha igen szeretnék olvasni a témáról, vagy gyakorlatokat, esetleg tudok ezzel foglalkozó könyveket, vagy fogalmat (még rákeresni sem tudok mert nem tudom mi ez...)



2020. ápr. 3. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Sok sikert utadon.
2020. ápr. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

igen, Ázsiában többnyire tény szerű...a hitvilág szerves része... a harcművészeteken keresztül is meglehet tanulni, az alapokat. Megérezni a szándékot x méteren belül.

A google-n belül is kutatgathatsz, elég sok fentvan

2020. ápr. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
78%

igen.

annak akinek tehetsége van rá.

igen.

igen.

ezek a válaszaim.

2020. ápr. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Akinek tehetsége van hozzá, annak igen.

Igen, mindenkiben megvan a képesség hozzá.

Fejleszthető? Mit értesz ezalatt?

Igen, vannak könyvek, amiben alapdolgokról olvashatsz. Pl. B. A. Brennan: Gyógyító kezek c. műve egy a könyvek közöl.


Jó tanulást!

2020. ápr. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Fejleszthető alatt azt értem hogy ha nap mint nap meditálok, akkor erősíthető az aura?
2020. ápr. 3. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:

négyes vagyok


Milyen módszerrel meditálsz nap mint nap?

2020. ápr. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
34%
Vannak akik azt állítják, igen, de a bizonyítási kísérletek során eddig mindenki elbukott.
2020. ápr. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Nem meditálok, sosem meditáltam, abszolút kezdő, laikus vagyok a témában.

Viszont egyre jobban kezd érdekelni ez az egész ilyen test-lélek kapcsolat (még a pontos megnevezésével sem vagyok tisztában).

Alapvetően szkeptikus vagyok, legalábbis régebben figyelmen kívül hagytam minden ezotériával kapcsolatos dolgot, de nem voltam ellenük csak nem érdekelt. Most ahogy említettem az anime által kezdtem el gondolkozni azon mi van ha ez tényleg létezik?

A témáról semmit nem tudok még azt sem hogyan kéne meditálni, viszont szeretek olvasni, így szívesen fogadok olyan könyv címeket is ami bővítheti a tudásom.

2020. ápr. 3. 18:04
 9/15 anonim ***** válasza:

négyes vagyok


Hát, kedves Kérdező, könyvből nem fogsz megtanulni meditálni.

2020. ápr. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ez esetben új kérdést csinálok:

Mi a meditáció és hogyan kell megfelelően csinálni?

2020. ápr. 3. 20:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!