Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez lehet egy átok? Vagy mit...

Ez lehet egy átok? Vagy mit tehetnék vele?

Figyelt kérdés

Állandóan ha megtetszik valaki, vagy buliban táncolunk és megcsókol, vagy alakulok vele, vagy màr majdnem összejövünk, akkor mindennek vége lesz, majd a srácnak lesz rövid időn belül barátnője. Ráadásul hosszútávú. És ez akkor is így van, ha nem jelent nekem semmit a fiú, vagy ha el is küldöm én.


Évek óta ez megy, 11 esetben volt már részem, és kezdem nagyon elatkozottnak vagy nem is tudom milyennek érezni magam..

Nem szeretnek leoltó valaszokat kapni! Amennyiben valaki ert ehhez, megkoszonnem a valaszat!



2020. ápr. 4. 18:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem kéne mindenkivel összegabalyodni, és akkor fel se tűnne hogy lesz barátnőjük.
2020. ápr. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondjuk megkertem, hogy normalis valaszt irjanak! És fél évre esik 1 fő, ami abban az esetben normalis, hogy sose jott ossze.
2020. ápr. 4. 18:44
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia,

Egy időben én is sokat aggódtam emiatt, aztán rájöttem, hogy nekem is kell tennem magamért valamint, meg már úgy vagyok vele, hogy majd a Jóisten hozza össze ezeket szerencsésen. Mert a jó kapcsolatok ahol hűség és kölcsönös szeretet van tényleg az élet nagy áldása. Szóval tanulás, ima és munka, a többi meg majd jön amikor ahogy jön. Aggodalom mentesen, mert az csak őrli az embert. Egyébként hallgass a lelkiismeretedre+ima és akkor jó lesz, jönni fog..

2020. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2020. ápr. 6. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!