Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan átok, hogy...

Létezik olyan átok, hogy bárkivel kapcsolatunk alakulna, vagy veget er es annak lesz a kozeljovoben hosszu tavu baratja?

Figyelt kérdés

Kerlek normalisan valaszoljatok!!!


Több éve ebben a cipőben járok, hogy akarkivel alakulnek valamilyen uton-modon vege lesz, es az illetonek utana rogton lesz kapcsolata.

De pont olyan, mint egy atok, vagyis peldaul aki sosem tervezett hosszu tavra, es mint aki megtert enutanam.

Ez lehet egy atok? Mert nekem ha sokat jelent az illeto, elegge atoknak tunik. De volt ugy is, hogy en elutasitottam valakit miutan megcsokolt egy fesztivalon (akivel elejetol kedve joba voltam, szoval nem 5 perces folyamat).



2020. ápr. 4. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy létezik-e ilyen, van esetleg valaki, akivel nagyon rosszban vagy, és arra gondolsz, hogy ő megátkozott?

Vagy valami rossz karma?


Nekem például kimaradnak a nők az életemből, de engem biztosan nem átkozott meg senki.

2020. ápr. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ezt az átkot én tettem rád
2020. ápr. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez inkább áldás lenne, mint átok. De nincs rajtad semmilyen átok, megnéztem.

Gondolj bele, mindenki megtalálja utánad élete társát, ezt hogy nevezheted átoknak????

2020. jún. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igazából mivel én mindig egyedül maradok, így rám nézve nem igazán pozitív.. de már megint így jártam. Pedig egy első randi volt szimplán, érzelmek nélkül..
2020. jún. 13. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!