Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek mitől függ az,...

Szerintetek mitől függ az, hogy valaki hisz-e ezoterikus, természetfeletti dolgokban?

Figyelt kérdés
Például asztrológia, számmisztika, szellemek, reinkarnáció.

2020. ápr. 10. 16:34
1 2
 1/16 anonim válasza:
46%
Hogy mennyire született hülyének.
2020. ápr. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
81%
Veleszületett tulajdonság,ezzel együtt saját tapasztalat.Persze széles palettán mozognak ezek a dolgok,én pl.nem hiszek az asztrológiában,számmisztikában,mert belemagyarázásnak tartom,másban viszont igen.
2020. ápr. 10. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Neveltetéstől és gyermek- és fiatalkori tapasztalatoktól függ elsősorban. Jó az emberek egy kis hányada olyan természetünek született, hogy automatikusan a többségi véleményt vallja magáénak.


Amúgy én nem hiszek az ezotériában, csak egyes ma ezoterikus tanok működését megtapasztaltam. Simán lehettem volna materalista, ha nem tapasztalom meg fiatalkoromban, hogy az ezotériás elméletek egyike-másika müködik.

2020. ápr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%
Elsősorban az IQ-jától.
2020. ápr. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

#4 Tehát ha okos akkor tudja, hogy az ezotéria valós? ;)

Még akkor is csak bölcs lenne, ha az ezotérikus tanok valós természetével tisztában lenne.

2020. ápr. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
56%
Inkább szélsőséges EQ érték jellemző.
2020. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Többnyire az inteligenciától függ és attól hogy valaki mennyire naiv. Ezen felül lehet nevelés kérdése is de szerintem az kevéssbé befolyásoló tényező. Azért az emberek ahogy felnőnek csak észbekapnak, mint ahogy a kisgyerekek is rájönnek hogy a húsvéti nyuszi nem létezik
2020. ápr. 11. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
42%

Ez azért van, mert mindenki tudja, hogy nem csak az anyagi világ létezik, hanem a fantázia is.


Van akire ez nagy hatással van, másokra meg nem annyira, de a létezését szerintem senki nem tagadja.

2020. ápr. 11. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
67%

Attól, melyik jegyekben született!

;)

2020. ápr. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
25%
2020. ápr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!