Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki lakik vagy lakott...

Valaki lakik vagy lakott olyan hazban ahol meghakt valaki es furcsa dolgok tortentek?

Figyelt kérdés
Nem hiszek a szellemekben nem leteznek ,de az elozo lako nagymamaja elhunyt itt innen vittek el. Vagy csak bekepzelem?

2020. ápr. 12. 19:00
 1/5 anonim válasza:
Bocsi hogy ide írtam csak engem is érdekel xdd
2020. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
69%
Ez önmagában még nem furcsa. Mindenhol halnak meg emberek. Viszont Újpesten van egy lakótelep, ami egy régi temetőre épült és ott eleinte tényleg történtek megmagyarázhatatlan dolgok. El is nevezték szellemtelepnek... :)
2020. ápr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én 10 éve olyan házban lakok ahol a férj késsel megölte a feleségét és a gyerekét, majd felakasztotta magát.

Idáig senki nem észlelt furcsa dolgokat.

2020. ápr. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
55%

Igen, az előző ház amiben laktam ilyen volt. A tulaj felesége hunyt el, isten nyugasztalja. Semmi szokatlant nem tapasztaltam mondjuk ott kezdtem el gyakorizni. Lehet átjött valami a falon és megszállt. :D


Bocs de nem hiszek az ilyenekben, felesleges félelemnek tartom ami korlátoz.

2020. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Ebben a lakásban, amiben lakunk, egy idős néni halt meg, akinek volt egy halom macskája. A néniből whiskas lett, egy hete halott volt, mikor megtalálták, a macsekok addigra már megkezdték...

De nem tapasztaltunk semmi furcsát.

2020. ápr. 13. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!