Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha a világegyetem szimuláció,...

Ha a világegyetem szimuláció, akkor miután meghaltunk hová kerülünk? Ha neked vége, akkor felkelsz a szimulációból és folytatod az ottani életed? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 14. 09:27
1 2
 1/14 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%
Nem olyan rossz a felvetés, de nekem kicsit más az elméletem, de hasonló. Szerintem a halál olyan lehet, mint amikor átkerülsz egy olyan világba, ahol élsz tovább és gyakorlatilag tovább folytatod az eddigi életed, ugyanazokkal a szituációkkal, tehát te nem is fogod fel, hogy halott vagy. Akár lehet ez másik dimenzió is, amire nincs rálátásod ugyan, de bizonyos pontokon összeér.
2020. ápr. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Akkor mint a szimuláció része, megszűnsz létezni, és kész.
2020. ápr. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Időpont ma 10:31 ezeket honnan tudod? Ebben hiszel? Mert bizonyítani nem tudod!
2020. ápr. 14. 11:10
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Kapunk egy exit() parancsot, leáll a működésünk, a maradék bájtjaink is kiürülnek a memóriából, visszakerülünk az adattároló lemezre, és ha az alkotóknak úgy van kedve, majd egyszer újra futtatnak minket, addig meg csak ott pihengetünk szépen csendben.
2020. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Át a végleges szerverre, vagy a /dev/null-ba...
2020. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nyilván nem tudom, mivel semmi sem utal rá hogy a világ szimuláció lenne. De ha feltételezzük, hogy az, akkor reális feltevés hogy te magad is csak egy szimuláció vagy.

2020. ápr. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
37%
Lehet. Mint az Avatar című filmben.
2020. ápr. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

#3

Az, hogy a Világegyetem szimuláció, nem elmélet (mert alapja nincs) csak feltételezés/találgatás, tehát hozzá kapcsolódó semmi találgatást nem kell bizonyítani, míg az eredetiből legalább elmélet nem lesz.

Ebből eredően nem a #2 kommentelő, hanem te vagy bizonyításra kényszerült.

2020. ápr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Hova kerülnek az npc-ék, amikor megölöd őket pl. a gta V-ben? Ők is felébrednek? Nem.

Akkor miből gondolod, hogy nem vagy több, mint egy jól programozott npc és csak ugyanazt az utat járod be újra és újra és nincs több hasznod, mint az, hogy a szimuláció része légy?

2020. ápr. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

A szimuláció lehet olyan, hogy csak egy program vagy és akkor vége illetve a program magába foglalhatja a folyamatos leszületést és tanulást, mint a reinkarnáció. Majd utána amikor minden hibát kijavítottál visszakerülsz a fénybe/istenbe/nirvanába vagyis törlődsz...


Viszont maga a szimuláció lehet az a verzió is, amikor a te lelked valóságos csak valamiért egy szimulációban van benne rabszolgaként és nem tudod felszabadítani a lehetséges képességeidet, mint telepátia, spiritualizmus. Egyszerűen azért mert ezt a szimuláció nem tartalmazza, így visszfejleszti valós képességeinket és te elhiszed, hogy nem tudsz tárgyakat mozgatni, telepátiával utazni, repülni, mert a szimuláció ezt nem tartalmazza és így a lelked visszafejlődik. Miután kikerülsz ebből a börtönből nem is fogsz már tudni semmit

2020. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!