Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet köztünk valamiféle...

Girlll3 kérdése:

Lehet köztünk valamiféle karmikus kapcsolat?

Figyelt kérdés
Spitituális beállítottságúak véleménye érdekel. Van egy férfi, akibe első látásra beleszerettem régen és nagyon sokáig szerettem. Konkrétan 7 évig. Ő is szeretett, mellettem volt, támogatott és később vonzódott is hozzám, de semmi komolyat nem akart. Most kiderítette, hogy velem akar lenni, de annyit csalódtam már, hogy nehezen hiszem el.

2020. ápr. 17. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
hogy derítette ki ?
2020. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szóval kb. olyan vagy mint aki minden héten megvesz a lottószelvényt utána nem hiszi el hogy ötöse van? Karmikus vagy sem, ha szeretnél még tőle valamit akkor vedd az adását és legalább próbáld meg. Foglalkoztat a dolog (ezért írtad ki a kérdésedet), nem közömbös még érzelmileg, hát járj a végére. Nem karma, meg jós, meg nem'tom mi kell ide, hanem hogy cselekedj és tegyél egy próbát.
2020. ápr. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
lehet, mivel mindenféle kapcsolat karmikus
2020. ápr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
*azt akartam írni h mindenféle kapcsolat - csakis karmikus lehet 😃
2020. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!