Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ti miben hisztek? Mi történik...

Ti miben hisztek? Mi történik velünk a halálunk után?

Figyelt kérdés

2020. ápr. 27. 23:35
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
Véleményem szerint a nagy semmi! Azza nagy semmi ami az ellött volt hogy megszületünk! De mivel az univerzum végtelen ezért ezt így emberi halandóként nem szabad elkönyvelni! Szóval ne ragodj rajta élj légy boldog ezért vagyunk itt a világon ebben biztos vagyok !
2020. ápr. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
53%
megesznek a rovarok
2020. ápr. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
A halál után ugyanabba az állapotba kerülünk - mint születés előtt - azután pedig akármi is lehet...
2020. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
A halal utan allapot olyan mint a szuletesed elotti. Nincs tudasod rola.
2020. ápr. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
58%
Mit éreztél születésed előtt?
2020. ápr. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
58%
Hát nem'tom engem nem az érdekel hogy mi lesz a halálom után, hanem hogy mi történik velem addig az életben!
2020. ápr. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Valószínűleg ugyan olyan lesz mint mielőtt megszülettél. Mivel az agyad és az elméd megszűnik ezért nem fogsz látni hallani érzékelni semmit sem logikus módon.

Csak azért fura belegondolni hogy olyan lesz mint mielőtt megszülettél mert akkor még nem tudtad milyen az élet, és nehéz felfogni hogy ugyan az az állapot megtörténik majd, miután már léteztél.

Nekem ez tűnik a leg ésszerűbb és valósabb dolognak de az élők sosem fogják megtudni mi van a halál után

2020. ápr. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
43%
A halál után kilépsz a testedből, nem próbáltál még asztrálutazni? Én már hagytam el a testem tudatosan egy teknikával, igen hasonlit a tudatos álomhoz de itt kiszálsz a testedből, látod magad,ahogy fekszel az ágyon, nagyon nagy élmény,aztán csak rágondolsz a testedre és már vissza is tudsz jönni :) Ha kell az asztrálutazás teknikája akkor leírom :) Meg a bizonyitási módszert is,ugyanis lehet bizonyitani is az asztrálutazást...Írj privibe ha kell...
2020. ápr. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
63%

Egy olyan edes es nyugodt helyre kerulsz,ahol semmi nem zavar meg,soha tobbet.

Veled lesz az osszes felmenod es az osszes szeretted.

A testedet pedig elemesztik a fergek, gombak,mignem egy fa vagy bokor vagy viragnak ad taplalekot. A kapu amin atleptel ezzel vegleg abba a vilagba,megszunik.

2020. ápr. 29. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
40%
#8 kíváncsi lennék a bizonyításra. Nem hiszek ilyen dolgokban és mindig ha kérek valakitől bizonyítékot az ezotériás feltevéseire akkor kifogásokat kapok csak vagy pedig semmi választ.
2020. ápr. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!