Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy kisért valaki/...

Lehetséges hogy kisért valaki/ valami?

Figyelt kérdés

2 éve költöztünk édesanyámmal a mostani városunkba. Egyáltalán nem szellemjárta vagy ilyenek... A legelső észlelésem akkor volt, amikor próbáltam aludni, és megláttam egy fura lisztes képű alakot a szekrényemben. Nem tudom hogy lehettem ilyen “bátor” mert alapból elég félős vagyok, de felálltam az ágyamból, és megnéztem hogy ki az. Illetve elkezdtem hozzá beszélni. Lehetetlen, hogy csak egy ruha, vagy egy lepedő volt... Láttam, arca volt, és hatalmas szemei... És vigyorgott. A másik észlelésem/érzésem akkor volt, amikor siettem tánc edzésre (mert amúgy mindig kések xD) és próbáltam nem rohanni, mert mindenki azt hitte, hogy menekülök. Amikor kikerültem a tömegből, elkezdtem szaladni. Valaki hirtelen meg fogta a vállam. Mintha egy hatalmas kéz lett volna. Nem csak megérintett, vissza húzta a vállam. Aztán a fejembe szállt egy olyan hang, ami azt mondta hogy fussak be az erdőbe. Eléggé megijedtem, de inkább szaladtam tovább táncra. Egy másik is elég hasonló volt. Tegnapelőtt gépeztem. Örültem, hogy a sok tanulás után végre lazulhatok. Pár perc múlva az a VALAKI úgy megfogta a vállam... mintha valamit belenyomott volna a vállamba. Elmondtam anyának, de mint mindig, magasról leszart. -_-

Tegnap pedig azt álmodtam, hogy nyomozni kellett egy gyilkos után, és ő nem engedte hogy nyomozzak. Mindenben visszatart, olyan mintha a rossz felé vinni. Viszont pár hónapja a legjobb barátnőm dobott, ezért eléggé egyedül lettem. Azóta én, a macskám, és Ő vagyunk “legjobb barátok”. Elég para ezt így leírni, de mostanában már látom is őt, segít is nekem, ebben a nehéz időszakban is.



2020. máj. 1. 14:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Tùlsok filmet nèztèl mostanàban. Megertem hisz karantèn.van ijesztgetni kell valamivel magadat. Ez ennyi.
2020. máj. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%

Szellemek nem léteznek vagy ha léteznek is, akkor azt emberek nem érzékelik. Tehát nem, nem kísért téged semmi.

Lehet le kell állni a drogokkal és nem fogsz halucinálni

2020. máj. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
79%

Miért kell bunkónak lenni. Az illető bajban van és ti bántjátok? Örülnétek ha a helyzet fordított lenne?


Kedves kérdező! Velem is nagyon hasonló dolgok történtek mostanában. Ha gondolod írj rám. Ne itt a szemetek előtt beszéljük ezt meg☺

2020. máj. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet egy olyan csávó mint a Parasite c. filmben.
2020. máj. 2. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2.válaszoló. Nem drogozok, és nem is iszok. Teljesen józanul történnek velem ilyenek. Érdekel is a téma, szóval lehet tényleg úgymond “kaput nyitottam” ennek.
2020. máj. 2. 11:33
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Menj el egy neurológiai kivizsgálásra, majd ha ott minden rendben, akkor egy pszichiáterhez.
2020. máj. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
55%
Attól még hogy érdekel a téma attól még nem jelenti azt hogy valós és normális amit látsz. Vagy nagyon élénk a fantáziád vagy valami miatt halucinálsz (mentális betegség, drogok stb.) Szerintem keress fel egy pszichológost vagy egy orvost
2020. máj. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vagy az is lehet, hogy egy olyan csávó mint a The Invisible Man c. filmben.
2020. máj. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha valóban létezik, akkor misét kell elmondani a lelki üdvéért. Nem árt ehhez pappal beszélni.
2020. máj. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!